ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФАСТ-ФУДУ

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФАСТ-ФУДУ

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФАСТ-ФУДУ

 

Фаст-Фуди, або Заклади Швидкого Харчування - це невеликі Кафе які пропонують відвідувачам швидке вгамування голоду а також швидке і якісне обслуговування і відпочинок в затишній обстановці.

Млинці, пиріжки, шаурма, сосиски, хот-доги ... - це неповний перелік смачних страв які можуть запропонувати своїм клієнтам Фаст-Фуди. 

При мінімальній площі, що дуже часто є особливістю підприємств швидкого харчування, потрібно максимально ефективно облаштувати її необхідним обладнанням - вирішити цю проблему Ви можете з допомогою спеціального зменшеного обладнання для Фаст-Фудів

Інтернет-магазин CENTUR може запропонувати Обладнання для Фаст-Фудів як в повнорозмірному так і в зменшеному варіанті.
 

 

 

 

Пропонований інтернет-магазином CENTUR набір Обладнання для Фаст-Фудів, зокрема включає:

 • Електричні Плити, Газові Плити, Індукційні Плити, як в стаціонарному так і настільному варіанті - для теплової обробки харчових продуктів в наплитній посуді. 
 • Жарочні поверхні (Поверхні для Смаження) - для приготування шляхом смаження м'ясних, рибних і овочевих страв. 
 • Фритюрниці - для приготування страв у великій кількості олії.  Модельний ряд Фритюрниць дозволяє підібрати найбільш підходящу для вас за обсягом модель.
 • Марміти електричні - для збереження в гарячому стані готової продукції. Пропоновані моделі можуть бути як з водяною банею, так і сухого нагріву для зберігання чіпсів.
 • Рисоварки - для варіння гарнірів - укомплектовані сітчастими кошиками, термостат дозволяє регулювати температуру води від 30о до 110оС.
 • Печі для випічки Піци - кращих українських і європейських виробників.    
 • Саламандер-Грилі - з фіксованими і плаваючими верхніми Тенами, ідеально підходять для приготування шашликів, люля-кебабів, запеченої цілком риби, різноманітних канапок і сендвічів. Регулюючи зазор між верхніми Тенами і продуктом, можна змінювати інтенсивність теплової обробки.
 • Останнім часом великою популярністю у покупців користується м'ясна страва "шаурма". Великий вибір Апаратів для Шаурми Ви також можете підібрати у нашому Інтернет-магазині CENTUR
 • Грилі для Курей  - кращих українських і європейських виробників, зроблені з нержавіючої сталі. Скляні дверки і наявність освітлення в камері дозволяють покупцеві спостерігати за процесом приготування курей, що привертає увагу і збуджує апетит. Залежно від потреб наявні моделі на 4 курки, 6, 9, 16 і 24 курки. Є варіант виконання газових Грилів для Курей. Також пропонується Теплові Вітрини для Курей.
 • Грилі Лавові  або Грилі з вулканічною лавою - цікаві тим, що страви, приготовані на них, отримують смак і зовнішній вигляд страв, приготованих на відкритому вогнищі. Шашлики, стейки, риба, овочі - готуються безпосередньо на решітці без додавання жиру.
 • Великою популярністю зараз користуються гарячі млинці з різноманітними начинками. Для приготування млинців є різні варіанти Млинниць електричних вітчизняного та імпортного виробництва. Млинці випікають безпосередньо на поверхні Млинниці на очах у відвідувачів і наповнюють начинкою на вибір клієнта.


Традиційне міні-обладнання, встановлене на кухнях фаст-фуд, дозволяє організувати високорентабельну торгівлю на обмеженій площі, а для серйозного підприємця з прагматичним підходом до бізнесу Фаст-Фуд може стати хорошим джерелом доходу.

 

Звертайтесь до нас у будь-який час - і висококваліфіковані фахівці інтернет-магазину CENTUR, завжди з радістю допоможуть підібрати найкраще професійне обладнання для Вашого закладу вуличної торгівлі.