ВАГИ КРАНОВІ


Візок для кранових вагів ВК ЗЕВС-III купити, ціна, опис, фото - "Мир Весов"
9-Тележка для крановых весов ВК ЗЕВС-III
1680 Грн
Ваги кранові індикаторні OCS-1
155-140
звичайний від мінус 10° С до плюс 40° С
8645 Грн
Ваги кранові безпровідні ВКЕ-21-5
155-96
сплав алюмінію високої міцності від мінус 10° С до плюс 40° С
23085 Грн
Показано від 1 до 30 з 30 (всього сторінок: 1)
ВАГИ КРАНОВІ

Кранові Ваги.

Якщо на складі або будь-якої відкритої майданчику, є потреба визначення маси підвішеного вантажу, то використовують Кранові Ваги.

Основною складовою частиною кранових ваг є гак підйомного крана, оснащений електронним ваговимірювальним пристроєм.

Зважування здійснюється при підйомі вантажу. Головна відмінність Кранових Ваг криється в максимальній вазі вантажу, який допустимо зважувати на даних вагах. Є окремі модифікації Кранових Ваг, які можуть зважувати вантаж, масою не більше п'ятисот кілограм, наступний тип здатний працювати із середньою вагою, до трьох тисяч кілограм, а важковаговики - приймають вантаж до п'ятдесяти тонн (у таких ваг нижня межа вимірювання складає дві тонни).

   Абсолютно всі моделі Кранових Ваг оснащені спеціальним ІЧ-пультом, який дозволяє управляти вагами дистанційно. У деяких моделей передбачена можливість радіоуправління. Необхідно пам'ятати про те, що абсолютно неприпустимо за допомогою Кранових Ваг проводити розвантажувально-навантажувальні і такелажні роботи.

 

   Сучасні Ваги Кранові є електронними, призначені вони для того, щоб зважувати вантажі. Їх область застосування дуже широка, це найрізноманітніша виробнича діяльність. Їх розрізняють за технічними характеристиками. Головною характеристикою є, безсумнівно, максимальна вага, який вони зможуть зважити і дискретність відліку. При необхідності вибору ваг, перш за все, дивляться саме на дані характеристики. Велике значення, при виборі моделі ваг, мають і експлуатаційні умови, в яких будуть працювати кранові ваги. Дуже важливий температурний діапазон, здатність ваг витримувати навантаження, в разі перевантаження, спосіб виведення отриманих результатів зважування, спосіб кріплення самого вантажу, вологостійкість ваг і їх пилезахищенності, вимоги до програмного забезпечення.

 

   Важливо знати, як визначити необхідну межа зважування. При виборі ваг треба закладати вагу в півтора рази більшу, ніж та, яку ви максимально збираєтеся зважувати. Незважаючи на те, що всі Кранові Ваги допускають на двадцять п'ять відсотків перевищення їх вантажопідйомності, все ж часті перевантаження, можуть вивести з ладу тензодатчик, і ваги стануть давати неправильні результати зважування. Не можна забувати і про те, що при зважуванні висячого вантажу, навантаження на ваги полягає не тільки з статичного навантаження ваги вантажу, а й з динамічного навантаження, що виникає в момент підйому вантажу.

 

  Якщо Ви збираєтеся експлуатувати ваги не в приміщенні, то вони повинні бути IP-65 класу захисту або вище. Треба відповідально підійти і до вибору акумулятора, який може бути знімний чи ні, а також розібратися з системою його зарядки. Якщо розмір гака і верхня провушина ваг не відповідають один одному, то необхідно сертифіковану ланку для переходу.