ЕЛЕКТРОКИП'ЯТИЛЬНИКИ І ЗАВАРНИКИ ДЛЯ ЧАЮ І КАВИ

ЕЛЕКТРОКИП'ЯТИЛЬНИКИ І ЗАВАРНИКИ ДЛЯ ЧАЮ І КАВИ

Чим відрізняються ЕЛЕКТРОКИП'ЯТИЛЬНИКИ  від  ЧАЄРОЗДАТЧИКІВ ???

 

Для приготування чаю, кави, інших гарячих напоїв а також для кип'ятіння води в закладах громадського харчування використовуються Електрокип'ятильники, а також і Чаєроздатчики, які ще називають - Апарати Чай-Кава або Кавоварки-Кип'ятильники.

 

Електрокип'ятильник промисловий має механічний терморегулятор регулювання температури і працює за таким принципом - для доведення води до кипіння виставляється температура близько 100-110 градусів Цельсія. Після того як вода закипіла, терморегулятор необхідно вручну ввести на необхідну Вам температуру - наприклад 85, 90 або 70 градусів. В такому стані вода буде підтримуватися до тих пір, поки кнопкою не вимкнути Електрокип'ятильник.

 

Апарати Чай-Кава або Чаєроздатчики або Кавоварки-Кип'ятильники відрізняються від Електрокип'ятильників тим, що у них немає терморегулятора, але всередині нагрівального елементу вбудовано 2 ТЕНи. Так само в Чаєроздатчиках є сито (колба) для заварки. Ввімкнувши кнопку - вмикається основний ТЕН. Закипає вода і парою заварює Чай або Каву, які були засипані в сито, протягом близько 15-20 хвилин. Після цього автоматично вимикається основний ТЕН і вмикається додатковий, який підтримує готовий Чай, Каву (або просто окріп, якщо не було заварки) при температурі близько 83 градусів.

 

Дані Електрокип'ятильники прості і надійні у користуванні і обслуговуванні і забезпечують швидке доведення до кипіння і постійний контроль температури води, а також економію коштів і збереження навколишнього середовища, завдяки оптимальній потужності і екологічно чистим матеріалам.

 

У більшості   Електрокип'ятильниках    і   Чаєроздатчиках   імпортного виробництва нагрів здійснюється "сухим" Теном. Такий апарат є більш надійним, так як в разі відсутності води Тени не лопаються як наприклад при "мокрому" нагріванні. Ми пропонуємо наливні Електрокип'ятильники з "сухим нагріванням" провідних європейських брендів HENDI, BARTSCHER, STALGAST. У нашому асортименті також є проточні білоруські Водонагрівачі, проточні Водонагрівачі виробництва США, а також китайські проточні Водонагрівачі.