СКАНЕРИ ШТРИХ-КОДІВ

СКАНЕРИ ШТРИХ-КОДІВ

Сканери штрих-кодів

сканер штрих кодовСканер штрих-коду є зручним пристроєм для оперативного збору інформації про товари шляхом зчитування штрих-кодів і передачі її в товарно-облікову систему. Прилад знайшов широке застосування в сферах торгівлі, логістики і складського обліку. Сканер штрих-коду дозволяє автоматизувати всі типові складські процеси (приймання, відвантаження, інвентаризацію товару).

Для зручності роботи фахівця сканер штрих-кодів, має ергономічний дизайн, а також досить часто оснащений знімною пістолетною рукояткою. Пристрій має можливість зберігати дані про безліч штрих-кодів. Це можливо завдяки великому об'єму вбудованої пам'яті. У деяких моделях може бути задана ширина зчитуванна інформації. Це дозволяє убезпечити процес роботи від випадкового прочитування штрих-кодів з сусідніх товарів і упаковок. Завершеність процесу зчитування штрих-коду може супроводжуватися звуковим, світловим або вібросигналом (а деяких моделях передбачено суміщення всіх типів оповіщення).

купить сканер штрих кодаОкремі моделі оснащені екраном і клавіатурою. При цьому клавіатура може містити не тільки стандартні буквено-цифрові кнопки, але і функціональні кнопки, кнопки швидкого доступу, а також клавіші сканування, які дозволяють працювати з приладом однією рукою. Отримані дані передаються на комп'ютер різними способами через порти вводу-виводу USB 2.0, RS-232, Wi-Fi, Bluetooth. При цьому операційна система, встановлена на терміналі, дає можливість робити інтегрування отриманих даних з різними товарно-обліковими системами.

Окремі моделі можуть використовуватися як мобільний телефон. Для цього виробниками передбачений SIM-слот. Це дозволяє співробітникові завжди залишатися на зв'язку для оперативного уточнення інформації по товарам або іншим питанням. Вбудовані в пристрій динамік і мікрофон (опціонально) дозволяють доповнити зберігаючу інформацію звуковими нотатками. А камера з авто-фокусом і спалахом з успіхом робить знімки високої якості товарів та вітрин.

ручной сканер штрих кодаСканер штрих-коду відноситься до легких, надійних і зручних в експлуатації приладів. Пил і вологість, часто присутні в місцях зберігання вантажів, також не страшні для приладу. Виконаний з міцного пластику, ручний сканер штрих-кодів може працювати в різних кліматичних зонах, а також приміщеннях з різним ступенем вологості, так як захищений від попадання пилу і вологи. Пристрій може витримувати багаторазове падіння з різної висоти (залежно від моделі) на бетонну, кам'яну і будь-яку іншу тверду поверхню.

У нашому інтернет-магазині сканери штрих-коду згруповані за типом елемента, що зчитує:

  • світлодіодні сканери штрих-кода мають 2 основні переваги - низька ціна та висока надійність експлуатації за рахунок відсутності у зчитувальному механізмі рухомих частин, але при цьому маленька дальність зчитування (штрих-код необхідно підносити майже впритул);
  • лазерні сканери штрих-кода найбільш популярні за рахунок високої швидкості і дальності зчитування і великого вибору моделей в широкому ціновому діапазоні з різними додатковими опціями, наприклад, кнопка активації променя, протиударний корпус, можливість передачі даних по BlueTooth;
  • імідж-сканери штрих-коду — представники нового покоління сканерів, використовують технологію цифрових фотоапаратів, вміють зчитувати всі стандартні лінійні, композитні, а деякі моделі і двомірні штрих-коди, надійні як світлодіодні і високошвидкісні як кращі з лазерних.
В категорії немає товарів