ЛІНІЇ РОЗДАЧІ

ЛІНІЇ РОЗДАЧІ

Лінії Роздачі (Лінії Самообслуговування) - це обладнання, яке використовується для демонстрації і недовгого зберігання і роздачі готових страв в Їдальнях, Ресторанах, Фаст-Фудах, Кафе і в інших Закладах громадського харчування
Укомплектована Лінія Роздачі складається з окремих спеціально підібраних технологічних модулів, які монтуються з урахуванням їх функціонального призначення в єдину Лінію Самообслуговування. Кожен з елементів Лінії Роздачі є автономною одиницею, яку можна використовувати і як повністю самостійне обладнання, або в складі Лінії Роздачі. Кожний заклад може сформувати Лінію Роздачі з урахуванням своїх потреб, розмірів приміщення їдальні і її специфіки.
 
Отже до складу Лінії Самообслуговування входять технологічні модулі, призначені для зберігання, презентації та продажу різних груп страв: перших страв, других страв, холодних закусок і салатів, гарячих і холодних напоїв, а також для забезпечення відвідувачів столовими приборами:

  • Марміти теплові для Перших Страв - для зберігання і продажу Перших Страв
  • Марміти теплові для Других Страв - для зберігання і продажу Других Страв
  • Прилавки Холодильні (Прилавки Охолоджувальні) - для напоїв, салатів, закусок і десертів
  • Прилавки Нейтральні (Столи Нейтральні) - для зберігання сухих продуктів і предметів столового ужитку
  • Вітрини Кондитерські – для демонстрацій і продажу кондитерських виробів
  • Лінія роздачі також може включати Теплові Прилавки для канапок (бутербродів) і кондитерських виробів.


До допоміжних елементів Лінії Роздачі відносяться прилавки для установки Касових Апаратів, а також Диспенсери для Столових Приборів (Прилавки для Столових приборів), Посуду і Підносів. Крім того, в Лінію Роздачі може входити і таке специфічне обладнання, як спеціальні плити для підігріву страв. Роздавальні модулі, укомплектовані коліщатками, які дають змогу транспортувати в Мармітах, гастроємності з готовою продукцією з кухні до торговельних залів.

В інтернет-магазині CENTURION представлені ряд різновидів Ліній Самообслуговування від кількох українських виробників, які є лідерами на українському ринку в даному сегменті:

Лінія Самообслуговування (Лінія Роздачі) "Класік" - виробник "КИЙ-В"

Лінія Самообслуговування (Лінія Роздачі) "Ексклюзив" - виробник "КИЙ-В"

Лінія Самообслуговування (Лінія Роздачі) "OREST" - виробник ТМ "OREST"

Також у нас представлена за прийнятною ціною Фуршетна Лінія "Чорна Перлина" від відомого турецького виробника професійного кухонного обладнання - компанії INOKSAN.


Висококваліфіковані фахівці інтернет-магазину CENTUR допоможуть підібрати Вам  як окремі модульні елементи, так і повністю укомплектовані Лінії Самообслуговування, і вписати їх в Ваші торгівельні зали.