ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Як зберегти свіжість і привабливий зовнішній вигляд Продуктів, які потрібно зберегти, збільшити термін зберігання Продуктів, зменшити витрати на зберігання, знизити транспортні витрати, зменшити собівартості продуктів? Як скоротити втрати продукту при зберіганні?

Це питання намагаються вирішувати на виробництвах по-різному: заморожують, піддають продукти тепловій обробці, консервують.

Але в даний для цих цілей все частіше використовують Вакуумацію.

Минув той час, коли єдиним варіантом продовження життя продуктів вважався холодильник. Продукти харчування, при Вакуумаціі набагато довше зберігають свою свіжість і смакові якості. Мікроорганізми і кисень без доступу до їжі не зможуть її забруднювати і обвітрювати. Відповідно: при такому підході можна не лише надовго зберегти Продукти, а й зменшити витрати на їх зберігання.

Вакуумацію продуктів призначених для тривалого зберігання здійснюють Вакуумні Пакувальні Машини (Вакууматори)

 

Переваги професійного Пакувального Обладнання:

  • розподіл продукції на порції
  • підвищення терміну придатності продуктів
  • поліпшення якості їжі
  • збереження товарного вигляду
  • збільшення прибутку через збільшення асортименту

 

За своєю будовою Вакуумні Пакувальні Машини поділяються на:

 

Безкамерний Вакуумний Пакувальник

Переваги

Вакуумний Безкамерний Пакувальник в порівнянні з Камерними Пакувальниками має ряд переваг:

  • компактність
  • надійність
  • зручність у використанні

Продукція, що упакована за допомогою Безкамерного Вакуумного Пакувальника, буде надовго зберігати чудовий і презентабельний вигляд і всі свої смакові властивості.

Одним з мінусів Безкамерних Вакуумних Пакувальних Машин – є те, що вони не здатні пакувати рідкі продукти

Вакуумний Пакувальник Безкамерної типу має дуже просту конструкцію, функціональність, велику продуктивність і простий в обслуговуванні.

Приваблива ціна на безкамерні вакуумні пакувальники в компанії CENTUR залежить від чинників: прямі поставки товарів від виробників і наявність знижок.

Сфера застосування

Безкамерні Вакуумні Пакувальники використовують не лише в торговельній сфері. Ергономічність і функціональність Безкамерного Пакувального Апарату стане чудовим доповненням на будь-якій професійній кухні. Адже Настільні Пакувальники не займають багато місця. При використанні Безкамерного Вакуумного Пакувальника в Ресторанах, Закладах громадського харчування або виробничих підприємствах – принесе надзвичайно велику економію в порівнянні з ціною самого Пакувальника

В нашому інтернет-магазині CENTUR Ви знайдете всі Безкамерні Пакувальники напівавтоматичного типу, що виробляються в будь-яких модифікаціях і використовуються у всіх виробничих процесах.

 

Вакуумний пакувальник камерного типу

Вакуумний пакувальник камерного типу відноситься до професійного обладнання, що на довгий час збереже свіжість продуктів. Камерні Пакувальники мають величезну перевагу над безкамерними. Головною перевагою Камерного Апарату стає здатність працювати з рідкими речовинами, які упакувати в вакуум за допомогою Безкамерного Пакувальника практично неможливо. На професійній кухні Камерні вакуумні пакувальники використовуються кухарями зокрема для маринування риби і м'яса. Маринад є рідкої субстанцією і упакувати її в вакуум на Безкамерному Пакувальнику дуже важко. За допомогою Камерного Пакувального Апарату можна упаковувати також борщі і супи.

Принцип роботи Камерного Пакувальника полягає в тому, що в камері Пакувальника створюється вакуум, де і виконується Вакуумна Упаковка з запаюванням пакета. Камерні Пакувальники діляться на однокамерні або двохкамерні. Другі ідеально підходять для роботи на великих підприємствах, адже поки в першій камері виконується упаковка, то в іншій камері оператори готують пакети з продуктами для вакуумування.

Камерні Пакувальники мають не лише високу якість упаковки але і їхня ціна також досить висока. Проте з Камерним Пакувальником Ви отримуєте ряд переваг - зокрема можна буде налагодити виробництво готових продуктів з мінімальними витратами. До того ж, продукти будуть мати гарний товарний вигляд, і зберігати надовго свої смакові якості. Камерний вакуумний пакувальник коштує дорожче, ніж безкамерний, але в підсумку, користь, що отримує споживач при його використанні, відшкодовує всі витрати, що пов'язані з його купівлею.