САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Сушка для взуття

Якщо Ви хочете зберегти форму і гарний зовнішній вигляд взуття, м'яко і рівномірно просушити його, використайте спеціально призначене для цього устаткування, яке купити за найвигіднішою ціною можна в інтернет магазині "CENTURION".

Погодні умови не завжди позитивно позначаються на стані взуття. Мокре взуття нерідко стає причиною захворювання. Найчастіше його сушать на батареї або поряд з обігрівачем. Такий спосіб вимагає немало часу і негативно позначається на стані взуття. Швидко, якісно висушити взуття допоможе сушка для взуття. Сушарка для взуття відрізняється економним споживанням електроенергії. В процесі сушки забезпечується хороша конвенція повітря усередині взуття.

Наше устаткування прекрасно справляється зі своїм завданням, також завдяки використанню нержавіючої сталі і ультрафіолетових ламп є екологічно безпечним, оскільки перешкоджає виділенню шкідливих речовин. Сушка для взуття використовується для просушування мокрого або вологого взуття. Вона проста у використанні, дозволяє висушити взуття дбайливо, не заподіюючи їй збиток.

Наш асортимент постійно поповнюється і якщо Вам потрібна рукосушка, то ми готові запропонувати Вам компактні, стильні і зручні пристрої, які стануть невід'ємною деталлю будь-якої сучасної будівлі : ресторану, освітньої установи або торгово - розважального комплексу.

Кожна представлена нами рукосушка являє собою високу якість, надійність та довговічність, створюючи абсолютно нові досконалі умови. Тому процес сушки буде дуже швидким та комфортним.

Сушарки для рук починають свою роботу завдяки чутливому інфрачервоному датчику. Сушать руки повітряним струменем відносно невисокої температури, щоб не спалити шкіру надмірно гарячим повітрям.

Захистити здоров'я можна не лише за допомогою марлевих масок і противірусних препаратів. Не менш важливо дотримуватися правил елементарної гігієни: за статистикою, друге місце по кількості шкідливих мікробів і бактерій займають руки. Тому особливо актуальною стає купівля сушарок для рук.

Пилососи професійні

Пилососи професійні - це устаткування, на яке покладаються складні завдання по прибиранню різних типів приміщень, салонів автомобілів, утилізація будівельного сміття і тому подібне. По своїй класифікації, залежно від сфери використання, пилососи діляться на:

  1. пилососи сухого прибирання;
  2. пилососи сухого і вологого прибирання;
  3. миючі пилососи;
  4. вертикальні пилососи;
  5. промислові пилососи.

Пилососи для домашнього використання або для чищення жилих приміщень можуть бути з системою водної фільтрації, у якій пил збирається не в паперовий мішок, а проходить через воду.

Новий напрям в цьому сегменті прибиральної техніки - це пилососи з аквафільтром і парогенератори з функцією миючого пилососа. У нас Ви також зможете купити додаткові аксесуари для побутових пилососів - турбощітки, вузькі (щілинні насадки), насадки для м'яких меблів, додаткові шланги. На сайті представлені пилососи професійні для різних завдань. Використовуючи каталог і консультації наших менеджерів зможете купити найкращий для Вас пилосос.