КРІСЛА КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПРОЦЕДУРНІ

КРІСЛА КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПРОЦЕДУРНІ

КОСМЕТОЛОГІЧНІ КРІСЛА

 

Якщо Ви є власником салону краси чи косметологічного кабінету, і хочете забезпечити, щоби ваші клієнти отримували найвищий рівень комфорту - для цього Вам необхідно підібрати правильне Косметологічне Крісло.

 

Косметологічні Крісла необхідні для облаштування:

  • Косметологічних кабінетів
  • Масажних кабінетів
  • Салонів краси
  • SPA салонів
  • Тату салонів

 

Косметологічні крісла призначений для проведення всіх косметологічних процедур і масажу обличчя. На ньому можна проводити воскову і лазерну депіляцію, шугаринг, обгортання, термопроцедури, пресотерапія і лімфодренаж, вакуумний масаж, процедури діагностики. Ергономічна форма такої кушетки сприяє розслабленню клієнта.

 

Пінополіуретановий наповнювач дозволяє довго перебувати на Косметологічному Кріслі, не чуючи при цьому ніякого дискомфорту.
Більшість Косметологічних Крісел які представлені в нашому магазині мають регулювання висоти крісла, а також механізмами регулювання положення спинки, підніжної частини  та підлокітників.

 

Завдяки обладнанню придбаному в інтернет магазині CENTUR Ви можете гарантувати максимальну якість і комфорт для кожного клієнта, що дозволить Вам пропонувати найкращі послуги і високий рівень сервісу.