ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДИТЯЧИХ САДКІВ

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДИТЯЧИХ САДКІВ
Дитячий садок є місцем, де діти перебувають більшу частину дня. Багато дорослих пам'ятають своє перше ліжечко, шафку або стільчик, які у них були в садку. Якщо вам потрібно купити меблі в дитячий садок, то необхідно вибирати моделі, які будуть викликати у дітей позитивні емоції. Ігрові меблі має бути зручними, безпечними і привабливими на вигляд. Це запорука відмінного настрою дітей. А як наслідок, правильний їх всебічний розвиток.

Дитячі меблі повинні виготовлятися у відповідності зі стандартами якості, безпеки та підвищеної міцності. Мати незвичайні форми, бути яскравими і естетичними. Подобатися як дітям, так і їхнім батькам. Важливо, щоб меблі були оброблені клеєм або лаком з натуральних компонентів і зроблені з якісних природніх матеріалів.

При виготовленні дитсадівських меблів необхідно враховувати вимоги Держспоживстандарту. Наприклад, спинка стільчика має бути зігнутою і перебувати під певним кутом, для правильного розташування ніг і спини дитини. Виробництво дитячих меблів - це більш трудомісткий процес, ніж виготовлення меблів для дорослих. І далеко не всі меблеві виробники справляються з цим завданням.