МЕБЛІ САДОВІ

МЕБЛІ САДОВІ
Перш ніж вибрати меблі для саду, в першу чергу необхідно визначитися з їх функціональним призначенням. Вимоги до тимчасових, сезонних або стаціонарних садових меблів сильно розрізняються.

Якщо передбачається користуватися садовими або дачними меблями від випадку до випадку, то бажано вибирати або стаціонарні елементи - лави, столи, гойдалки, виконані з матеріалів, які успішно переносять перепади температур і атмосферні дії, або доладні або пластикові меблі, які можна швидко встановити і прибрати при необхідності.

Основним критерієм вибору тимчасових садових меблів є її практичність і зручність складування. Легкі пластикові столи та стільці прекрасно миються, складні шезлонги і переносні садові гойдалки виконуються з довговічних матеріалів і вельми комфортних. Подібні меблі зручні у використанні, але їх стандартний зовнішній вигляд навряд чи здатний прикрасити садову ділянку, надати йому неповторний вигляд.

Садові меблі сезонного використання на зиму прибираються в приміщення для зберігання. До таких меблів зазвичай ставляться легкі столи, лави і крісла, виконані з металу, дерева або лози. Крім того, по можливості на зиму знімають і прибирають на зберігання дерев'яні частини стаціонарних лавок і столів.

Стаціонарні елементи садових меблів можуть бути виконані з різних матеріалів: дерево, бетон, цегла, метал (у тому числі, ковані). До вибору стаціонарних садових меблів слід підходити особливо ретельно, оскільки такі меблі має не тільки функціональне призначення, але і є стилеутворюючим елементом ландшафту. За допомогою правильно підібраних садових меблів можна вдало зонувати простір саду або, навпаки, об'єднати розрізнені ділянки в єдиний ансамбль.