КОНСОЛІ МЕДИЧНІ


Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)
КОНСОЛІ МЕДИЧНІ

МЕДИЧНІ КОНСОЛІ (МОДУЛІ ПАЦІЄНТА)

 

Медичні консолі-це Системи подачі медичних газів, які допомагають забезпечити оперативну подачу стиснутих медичних газів і електроживлення безпосередньо до робочого місця анестезіолога-реаніматолога.

Консолі (модулі пацієнта) стають необхідним атрибутом сучасного лікувального закладу. І їх установка істотно полегшує роботу медичного персоналу, залишаючи більше часу на виконання основних функцій-лікування пацієнта.

Консолі дозволяють компактно розмістити медичну техніку у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії, зосередити всю необхідну діагностичну та лікувальну апаратуру навколо пацієнта, забезпечуючи при цьому максимальний доступ медпрацівників різного профілю.

Залежно від планування приміщення і вимог замовника консолі виконуються з різними способами кріплення, дизайном і комплектацією.

Переваги систем життєзабезпечення:

1. Раціональна організація робочого простору біля ліжка хворого або операційного столу, розвантаження робочої зони від зайвих проводів і шлангів, компактність розміщення приладів і обладнання.

2. Можливість швидкого підключення до магістралей медичних газів (кисень, стиснене повітря, вуглекислий газ, закис азоту), вакууму і до системи електроживлення.

3. Медичні консолі забезпечують максимальну безпеку хворого, оскільки штекер одного газу до клапана іншого підключити неможливо. Клапани і штекери кожного окремого газу мають відмінну від інших форму (замок) і позначені різними кольорами. Таким чином, пацієнт повністю захищений від випадкової помилки медперсоналу.

4. Газові та електричні магістралі виконані у вигляді двох ізольованих один від одного коробів, що закриваються лицьовими панелями. Таке конструктивне поділ обумовлено вимогами безпеки при розміщенні в одному виробі газів і електрики.

5. У клапанах встановлений спеціальний замикаючий механізм, який надійно тримає штекер в клапані і виключає випадкову розстиковку. Більш того, герметичність з'єднання штекерів з клапанами і виключення витоків забезпечують економію медичних газів;

6. Спеціальні кріпильні рейки, кронштейни і штативи дозволяють компактно розмістити додаткове навісне Медичне обладнання: приладові полиці, тумби, лампи місцевого освітлення, крапельниці з регулюванням висоти положення, а також всілякі регулятори, змішувачі, зволожувачі та іншу медичну техніку, необхідну у відділенні.

В ході оформлення замовлення медичних консолей кожна робота обговорюється індивідуально з урахуванням побажань клієнта і особливостей приміщення.

Види консолей:

Узагальнено можна виділити два види консолей: настінні (розташовані горизонтально) і стельові.

У відділеннях реанімації найбільш зручними вважаються настінні горизонтальні консолі, так як на їх рейках легко розмістити допоміжне навісне обладнання - міксери, флоуметри, зволожувачі, аспіратори та ін.

В операційних частіше прийнято використання стельових консолей різної конфігурації, що дозволяють більш легке пересування і роботу медичного персоналу.

Комплектація консолі залежить від місця її установки.