ВАПАЗОНИ


Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
ВАПАЗОНИ

ЩО ТАКЕ ВАПАЗОН?

 

Вапазон - це пристрій, який генерує озоновану нагріту пару, або розпилює ароматичні речовини. Пристрій складається з нагрівального елементу і резервуару з трубкою для розпилення пари. У трубці за допомогою кварцової лампи утворюєтья озон.

Вапазони з успіхом використовуються перукарями і косметологами.

Вапазони для волосся виконує ті ж функції, що і сушуар, тобто, за допомогою циркуляції повітря потрібної температури, сушить волосся.

 

В чому унікальність даного приладу? 

 

За допомогою Вапазону проводять процедуру озонотерапії - яка на сьогодні є найбільш сучасним і прогресивним методом лікування і відновлення волосся. Під час проведення цієї процедури, озон глибоко проникає в шкіру голови, розпарює і зволожує структуру волосся зсередини, відкриваючи при цьому закриті пори. Перед процедурою, на волосся, відповідно до його стану, наносять різні лікувальні засоби.

 

В результаті озонотерапії з допомогою Вапазону - омолоджуються і зміцнюються волосяні цибулини, структура пошкодженого волосся відновлюється, сухі і зневоднені волосини відживають. Все це запобігає випадінню волосся і утворенню лупи, вирішує проблеми з порушенням роботи сальних залоз.