ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ

ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ

  ФІЛЬТРИ ГРУБОЇ ОЧИСТКИ ВОДИ - фільтрують воду від дрібного бруду, піску, іржі, перед тим як вона надходить в машину, і забезпечують пристрій чистою водою. 
Використовуються для пароконвектоматів, кавомашин, льодогенераторів, котлів, посудомийних машин...


   ФІЛЬТРИ-ПОМ'ЯКШУВАЧІ ВОДИ - використовуються для позбавлення води солей металів (кальцію), які роблять воду дуже жорсткою. Від використання такої води на нагрівальних елементах використовуваного обладнання - швидко утворюється накип, який неминуче призводить до виходу обладнаня з ладу.    
   Принцип дії ФІЛЬТРІВ-ПОМ'ЯКШУВАЧІВ ВОДИ - оснований на проведенні хімічної реакції - воду пропускають через спеціальну синтетичну смолу, насичену іонами натрію. В процесі іонного обміну смола «забирає» з води іони кальцію і «віддає» іони натрію. В результаті хімічної реакції утворюється харчова сода. А вода стає м'якою. 
Використовуються для посудомийних машин, пароконвектоматів, кавомашин, льодогенераторів, котлів...


   ФІЛЬТРИ ДЛЯ ПИТНОЇ ВОДИ - це найдосконаліша технологія очищення води до бездоганної якості. Вони очищають воду від 99.8% домішок, в т.ч. бактерій і вірусів, а також запахів, присмаків.

Зворотний осмос – природний і економний спосіб отримання питної води в домашніх умовах.

Фільтри зворотнього осмосу призначені для очищення води на молекулярному рівні і її збагачення необхідними мінералами і мікроелементами.