КАСОВІ АПАРАТИ


Касова стрічка 57мм 12мм (19м) ТЕРМО (5рул/уп)
514-kassa57
Україна 57 м
17 ₴
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
КАСОВІ АПАРАТИ

Касові апарати: вимога часу

Всі види касових апаратів. Сучасні умови ведення бізнесу вимагають від підприємців придбати касовий апарат. Він необхідний, щоб держорганам було простіше контролювати готівково-грошовий оборот. Для самих бізнесменів фіскальний реєстратор надає можливість знати справжні дані, які допоможуть в плануванні збільшення прибутковості від підприємницької діяльності.

Сфери використання контрольної конструкції

Наш інтернет-магазин «Центуріон» пропонує касові апарати різних моделей. Їх класифікація пов'язана також з областю застосування:

  • у сфері послуг;
  • на підприємствах громадського харчування (ресторанах, кафе, готелях);
  • на об'єктах торгівлі;
  • на станціях, які продають нафтопродукти;
  • в дилерській мережі.

Підприємці, які подбали про те, щоб купити касовий апарат, по достоїнству оцінили дієвість подібного пристрою: з ним просто вести облік готівкових грошей і товарів.

Переваги та ефективність

Функціонал, який має цей пристрій, дозволяє гранично швидко обробляти дані. Прилад оснащений новітніми технологіями для передачі зібраної інформації, включаючи застосування електромагнітних платіжних карт. Тому касовий апарат, ціна якого залежить від марки і моделі, користується попитом у бізнесменів: він істотно полегшує роботу.

Фіскальний пристрій відрізняється такими перевагами:

  • простотою експлуатації;
  • роботою від мережі або акумулятора;
  • передачею інформації за допомогою бездротового чи дротового приєднання;
  • присутністю актуальних інтерфейсів для підключення до комп'ютера;
  • мінімум витраченого часу на надання послуг відвідувачам.

Як вибрати

Сьогодні купити касовий апарат потрібної моделі можна, спираючись на його певні параметри. Слід лише орієнтуватися на величину бізнесу, масштаби продажів. І, приміром, для роботи на малому підприємстві потрібно підібрати модель з ключовими функціями і допустимістю роботи в незалежному режимі. Для здійснення діяльності на об'єктах великого бізнесу кращим варіантом буде покупка контрольної конструкції з більш значним функціоналом, що включає використання цього пристрою в зв'язку з додатковим обладнанням.

Щоб касовий апарат заощадив час і гроші, забезпечував стабільну роботу і підняв репутацію бізнесу, варто не тільки орієнтуватися на якість, але і подумати про придбання потрібної кількості такого контрольного пристрою. Недостатня кількість може паралізувати торговельний процес, а якщо буде ухвалено рішення реалізовувати продажну продукцію без фіскального інструмента, можна потрапити під штрафні санкції.

Вибір з урахуванням інтересів бізнесу

Купити касовий апарат для свого підприємства потрібно той, який забезпечить швидку і комфортну роботу касира. Підійде контрольний пристрій з клавіатурою достатнього розміру і значних параметрів індикатору (від 8 рядків). Зручність забезпечить розташований на клавішній панелі вузол, що дозволяє оператору швидко викликати товари, які користуються попитом (наприклад, в супермаркеті це хліб, молочні продукти, вода).

Якщо касовий апарат купити, він допоможе передавати звітну інформацію електронним способом. Для цього краща модель з підключенням до інтернету, яким повинна оснащуватися торгова точка. У випадку наявного в магазині вибраного каналу інтернет-мережі касу допускається підключити до порту Ethernet. Бездротову передачу даних забезпечать контрольні пристрої, забезпечені GPRS.

При наявності мережі торгових точок необхідна єдина система управління касовими апаратами (вона називається «касовий сервер»). Зручно мати також віддалену установку програм і налаштування кас.

Законодавство вимагає, щоб касовий апарат, ціна якого доступна, знаходився на постійному сервісному обслуговуванні, що забезпечує реєстратор розрахункових операцій (його підключає і допускає до експлуатації Центр сервісного обслуговування). Тому, підбираючи контрольний прилад, потрібно визначитися з місцевою обслуговуючою організацією.

Підключення ваг і сканера дозволить вводити коди продукції, що продається і вагу з клавішної панелі. Якщо ж придбати касовий апарат зі зручними інтерфейсами підключення, можна до контрольного приладу підключити сканер штрихованного коду і зчитувати дані прямо з товарного ярлика.

Касовий пристрій ідеально в разі не дуже великого числа розрахункових операцій та відсутність довгого проміжку часу на обслуговування одного відвідувача. При досить інтенсивному потоці споживачів в магазині уникнути черги допоможуть контрольно-касові машини. Мобільний фіскальний реєстратор організовує прийом оплати кур'єрами, торговими представниками поза закладів, що здійснюють продаж різноманітної продукції.

Де купити контрольний пристрій?

На сайті нашого онлайн-магазину представлені касові апарати в різноманітті відтінків, дизайну, технічних характеристик і ціни. Виконані в портативному і стаціонарному вигляді, вони відповідають всім пропонованим до них вимогам і дозволяють зберігати фіскальні дані.

Ціновий діапазон допоможе придбати недорогу ергономічну модель високої якості і невеликої ваги, на якій зручно працювати співробітникам торгового підприємства. З допомогою контрольного пристрою забезпечуються легке завантаження паперу і висока швидкість друку чеків.

Ми реалізуємо доступні і якісні касові апарати!