ВАГОВЕ ОБЛАДНАННЯ

ВАГОВЕ ОБЛАДНАННЯ

На даний час існує велика різноманітність Ваг, що значно спрощує роботу. Ваги розраховані на вантажі різної ваги і на область застосування. Відповідно до цього вони поділяються на багато видів. Види в свою чергу можуть мати свої підвиди. Що стосується видів ваг – на професійних кухнях використовуються Кухонні Ваги, в торгових магазинах використовують Торгові Ваги, Товарні Ваги, Чекодрукуючі Ваги та інші.

На промислових підприємствах можуть використовуватися Кранові Ваги, Палетні Ваги, Рейкові Ваги, Ваги-Роклі та інші.

На м’ясопереробних підприємствах при зважуванні туш використовуються Монорейкові Ваги.

На сільськогосподарських підприємствах використовують Ваги для Тварин, тощо.

 

Отже Ваги можна розділити на кілька підгруп:

- Кухонні ваги – використовують на кухнях для того щоби точно відміряти всі необхідні інгредієнти, необхідні для приготування страв.

- Торгівельні Ваги (Торгові Ваги) – Ваги, які використовують для для зважування продуктів і напівфабрикатів при здійсненні торгових операцій в закладах торгівлі.

- Товарні Ваги –  найбільш використовуваний вид ваг.  Їх широко використовують при здійсненні торгових операцій, під час технологічних процесів і облікових операцій.

- Платформні Ваги – це різновид Товарних Ваг – для зважування більших за розміром вантажів, платформа і індикатор з'єднані шнуром - кабелем.

- Палетні Ваги – для зважування товарів розміщених на Палетах

-Кранові Ваги – використовують, якщо на складі або будь-якому відкритому майданчику, є потреба визначення маси підвішеного вантажу.

-Монорейкові Ваги - призначені для зважування туш тварин на м'ясопереробних підприємствах.