ВАННИ МИЙНІ КУХОННІ ВИРОБНИЧІ

ВАННИ МИЙНІ КУХОННІ ВИРОБНИЧІ

ПРОФЕСІЙНІ МИЙНІ ВАННИ

 

Професійні Мийні Ванни виготовляються в 2-х варіантах: 
1. Зварні
2. Штамповані

Перевага звичайно ж за Цільною (Штампованою) Мийною Ванною, оскільки вона не має зварних швів, а значить більш довговічна. Але одночасно Штамповані Мийні Ванни - є більш дорогими.

Розміри всіх професійних мийних ванн відповідають стандартам, які забезпечують зручність роботи персоналу, дотримання санітарних норм що пред'являються до підприємств сектору HoReCa, довгий термін експлуатації. 

Матеріал з якого виготовляються Мийні Ванни (нержавійка будь-якої марки), стійкий до деформації, володіє антикорозійними властивостями, не схильний до впливу високих і низьких температур, а також стійкий до агресивних миючих засобів. 


Залежно від ЦІНИ - Ванни Мийні можуть виготовлятися з наступних матеріалів:

СТАНДАРТ - вся конструкція крім самої мийки виконана з металу покритого полімером (порошковою фарбою), Мийка-Нержавійка;

МАЙСТЕР - мийка і полиці виготовлені з харчової нержавіючої сталі, каркас і бічні панелі - виготовлені з металу, покритого полімерним покриттям (порошковою фарбою сірого кольору);

ЕТАЛОН - всі деталі Ванни Мийної виконані з харчової нержавіючої сталі.

 

При виробництві Мийних Ванн, використовується нержавіюча сталь таких видів:

AISI 201 - харчова нержавіюча сталь - має оптимальне співвідношення Ціна-Якість. Дана сталь ніяк не взаємодіє з продуктами при їх обробці легко миється і досить довговічна при нормальних умовах експлуатації.

AISI 304 - харчова нержавіюча сталь - є елітним видом нержавіючої сталі. Відрізняється підвищеною стійкістю до агресивного середовища експлуатації, і є ще більш довговічна ніж AISI 201.

AISI 430 - нехарчова нержавіюча сталь - більш дешевий вид нержавіючої сталі. Використовується в основному для виготовлення каркасів, ніжок і зашивок. Основною перевагою даного виду сталі є найбільша стійкість до агресивних умов експлуатації порівняно з AISI 201 і AISI 304 і найбільша довговічність.