ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРУКАРЕНЬ

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРУКАРЕНЬ

Відкриття перукарні чи реконструкція вже існуючого салону краси потребує тривалого планування та вирішення багатьох складних питань. CENTUR допоможе Вам на кожному етапі, надавши якісне та доступне обладнання для перукарень.

Широкий асортимент перукарського обладнання  надасть вам відмінний огляд різних можливостей дизайну Вашого салону.

У CENTUR ви знайдете все необхідне, щоб зробити свій салон привабливим і унікальним.  Незалежно від того, відкриваєте Ви новий салон або реконструюєте сформований бізнес.

Для хорошої роботи Ваших майстрів необхідно зручно облаштувати робоче місце. Потрібно підібрати не лише стильні а й зручні  стільці майстра, перукарські візки та лабораторії. Якісне професійне обладнання таке як мийки, сушки та фени для волосся зроблять Ваш бізнес успішним, а Ваших клієнтів задоволеними.

У нас представлені професійні інструменти для перукарів, такі як: машинки для стрижки волосся, тримери, професійні фени, плойки. Також на сторінках нашого сайту ви зможете знайти різні типи та види стерилізаторів і обрати той який вам підійде найбільше.  Якщо ж ви починаючий перукар то можливо Вас зацікавлять манекени перукарські для навчання.

Радимо Вам звернути особливу увагу на перукарські крісла. Адже саме в кріслі Ваш клієнт проводитиме найбільше часу. У нас Ви зможете обрати між кріслами різної комплектації, вибрати тип підйомного механізму. Також зорієнтуватись чи потрібне Вам крісло з підголівником, підніжкою і якого плану підлокітники будуть зручні Вашим клієнтам. Дитячі перукарські крісла також представлені широким асортиментом у нас на сайті.

Наші стилі меблів і обладнання варіюються від класичних і затишних, до яскравих і сучасних. Також на сторінках нашого сайту Ви підберете ту гамму кольорів яка підходить вашому салону краси.
Наша мета - зробити Ваше життя простішим, запропонувавши все обладнання, яке Вам може знадобитися в одному місці.

Для того, щоб допомогти Вам зорієнтуватися краще, ми розділили обладнання в категоріях: робочі місця перукаря, крісла перукарські, стільці майстра, мийки перукарські, сушуари перукарські, перукарські візки та лабораторії.

Наша продукція не обмежується обладнанням для ваших майстрів і клієнтів, ми також пропонуємо стійки реєстрації та стільці, що дозволять мати професійний і ефектний вигляд  вашого салону.
Ми підтримуємо постійний контакт з виробниками, щоб пропонувати нашим клієнтам обладнання з найновішими технологіями і аспектами моди.

CENTUR є вашим основним онлайн-джерелом найкращих меблів і обладнання для перукарень. Ми спеціалізуємся на всьому, що вам потрібно для оснащення салону або перукарні.  Якщо вам щось потрібно для вашого бізнесу, у нас воно є.

Не забувайте регулярно навідуватись на наш сайт, щоб побачити останні новинки, скористатися нашими спеціальними пропозиціями та акціями.