ТОРГОВІ ПРИЛАВКИ

ТОРГОВІ ПРИЛАВКИ

Торгова вітрина

торговые витриныТоргова вітрина – незамінна функціональна конструкція для кожної торгової точки. Львівський інтернет-магазин торгового обладнання пропонує купити готові вироби або замовити їх виготовлення по необхідним розмірам.

Види торгових вітрин

Асортимент магазину CENTUR дозволяє вибрати практичне обладнання для будь-яких торгових точок. Для різних цілей може знадобитися використання таких конструкцій:

 • Торговельні та демонстраційні вітрини.
 • Дзеркальні і скляні вітрини.
 • Безкаркасні конструкції.
 • Вітрини на металевому каркасі.

Вибір залишається за клієнтом. Грамотний підбір торгово-виставкового обладнання допоможе залучити в магазин потік покупців. І навпаки, невдало обрана чи неякісна, неохайна вітрина здатна відштовхнути потенційного клієнта.

Фахівці АЛЬФА СТИЛЬ розробили безліч видів скляних вітрин для продукції будь-якого характеру:

 • Дзеркальні вітрини.
 • Вітрини для парфумерії.
 • Демонстраційне торговельне обладнання.
 • Підвісні конструкції.
 • Аптечні вітрини.
 • Касові кабіни.
 • Безкаркасні скляні вітрини.

Кожен з перелічених видів має естетичний вигляд. Все устаткування виготовлене з матеріалів високої якості з використанням високоточного обладнання. Тому продукція АЛЬФА СТИЛЬ торгового обладнання користується попитом у компаній, які приділяють велику увагу якості і функціональності інтер'єру. Це бутіки парфумерії, прикрас і косметики, аптеки, сувенірні лавки і інші підприємства.

Сучасні стандарти і виробничі можливості дозволяють з допомогою торгової вітрини раціонально розташувати товар будь-якої категорії і збільшити продажі.

Як вибрати торгові вітрини

торговые витрины купитьЩоб піднести товар в кращому вигляді і зробити його більш привабливим для покупця, фахівці радять використовувати якісні конструкції, які підібрані з урахуванням особливостей товару.

Над деталями кожної вітрини в компанії працюють кваліфіковані дизайнери. Попередньо вони вивчають самі останні тенденції в світі дизайну обладнання для магазинів. Це допомагає у створенні практичних і довговічних конструкцій.

Незалежно від використаного матеріалу торгові вітрини від АЛЬФА СТИЛЬ відрізняються високою якістю елементів і акуратною складанням. Це професійне обладнання дозволить зробити правильну викладку товару, збільшити продажі і залучити нових клієнтів.

Торгові прилавки

Наша компанія прфесійного обладнання під назвою «CENTUR» активно і дуже успішно займається реалізацією дійсно сучасних і стильних торгових прилавків. З їх допомогою легко і просто буде створюватися привабливий і затишний інтер'єр абсолютно будь-якого магазину. Ми з великою відповідальністю і з розумінням справи ставимося до всього торгового обладнання без будь-якого винятку, тому продаж прилавків - це те, в чому знаємо толк. Кожен бізнесмен розуміє, яку величезну роль грає торгове обладнання його магазину, а саме – прилавки та торгові вітрини. У нас, тобто на сайті інтернет-магазину «CENTUR», в будь-який час є приємна можливість дуже вигідно купити прилавок без будь-яких проблем.

Де можна купити прилавки за недорогою ціною?

Наша компанія пропонує неймовірну безліч варіантів виконання такого обладнання, як торгові прилавки для магазинів. Прилавки з профілю і прилавки зі скла - це базові види торговельного обладнання. Зазвичай при виготовленні наших скляних полиць використовуються якісні цілісні полотна скла товщиною не більше 12 мм. найголовніша відмінність їх від торгових прилавків з профілю — немає металевих рам, які звичайно потрібні для скріплення скла.

торговое оборудование, торговые прилавкиКрім усього іншого, наша фірма реалізує прилавки з алюмінієвого профілю, прилавки з ДСП, а також різного роду металеві прилавки. Саме у нас Ви зможете придбати прилавок, який точно впишеться в стиль будь-якого приміщення, навіть за умови, якщо торговельне обладнання даного типу вже було встановлено у Вашому торговому приміщенні.

Прилавки потрібні майже в кожному підприємстві торгівлі, причому абсолютно незалежно від його розмірів та виду діяльності. Прилавки - найбільш вдалий спосіб показу тих чи інших товарів. У нашому магазині торгового обладнання Ви можете купити прилавок відразу ж декількох варіантів. Це буде залежати від того, які прилавки для магазинів Вам необхідні. Крім того, дуже багато чого визначається проектом і бюджетом самого оснащення торгового залу. Ми здійснюємо такі послуги, як продаж прилавків:

 • торгові прилавки з ЛДСП
 • касовий прилавок
 • прилавки з дсп
 • скляні прилавки
 • прилавки з профілю

Прилавки для багатьох підприємців – це, мабуть, найпоширеніший вид торгового обладнання. На наші прилавки ціна Вас приємно порадує і дасть заощадити. Особливий тип торгового обладнання – це холодильний прилавок вітрина. Для Вас ми зможемо підібрати бажаний варіант і за якістю, і за розмірами, і за вартістю. Звертайтеся в наш магазин торгового обладнання, і ми зможемо Вас порадувати!