ЛЬОДОГЕНЕРАТОРИ І БУНКЕРИ ДЛЯ ЛЬОДУ

ЛЬОДОГЕНЕРАТОРИ І БУНКЕРИ ДЛЯ ЛЬОДУ

Льодогенератори побутові та професійні

ЛьдогенераторыГенератор льоду належить до класу професійного холодильного устаткування і використовується в торгових мережах, закладах громадського харчування, харчових виробництвах. В інтернет-магазині «Центуріон» представлений широкий асортимент установок. Промисловий льодогенератор дозволяє швидко отримати необхідну кількість льоду потрібного типу для збільшення термінів зберігання харчових продуктів, приготування страв та коктейлів, оснащення салат-барів, демонстрації товару.

Такі пристрої, як льодогенератори, для магазинів - необхідність. Користуючись апаратом, магазин суттєво економить електроенергію: товар, викладений у вітринах, охолоджується завдяки льоду, не вимагаючи підключення до мережі.

Критерії вибору промислового льодогенератора

Льдогенератор бытовойНа сайті інтернет-магазину можна підібрати льодогенератор для бару або льодогенератор побутовий і ознайомитися з відгуками на них. Перед покупкою льодогенератора необхідно звернути увагу на основні параметри роботи обладнання. В першу чергу, уточнюється продуктивність, яка вибирається в залежності від потреб підприємства. Чим більше продуктивність – тим більше габарити установки. Після цього вибирається спосіб охолодження. Існує два типи:

  • Повітряний. Над конденсатом постійно циркулює холодне повітря, яке регулярно знімає з нього тепло. Циркуляція забезпечується за рахунок роботи вентиляторів. Кількість не означає якість. Краще купити льодогенератор для бару з двома вентиляторами великої потужності, ніж з чотирма, але слабкими.
  • Водний. Вимагає підключення до водопроводу по двом системам. Перший потік повітря йде на створення льоду в установці, другий призначений для постійного охолодження.

Зовнішній вигляд відіграє роль тільки при придбанні льодогенератора для бару або торгового залу. Параметр впливає на ціну, тому іноді ним можна знехтувати.

Класифікація льодогенератора по конфігурації льоду

Кожна модель генераторів використовується для виробництва льоду з певними характеристиками. Існують такі типи продукту:

  • Льдогенератор промышленныйКубикові. Лід підходить для коктейлів і напоїв, а форма кубика не дає йому швидко розтанути. Варіант вважається класичним і використовується на всіх харчових підприємствах.
  • Пірамідковий. Лід у формі пірамідок використовується в кафе і ресторанах для приготування страв та напоїв за оригінальними рецептами. Форма продукту дозволяє йому максимально заповнити ємність для моментального охолодження.
  • Льодогенератор лускатий. Лід у вигляді лусочок використовується в торгових мережах для заповнення холодильних і морозильних камер. Він відмінно зберігає форму і рівномірно охолоджує продукти харчування.
  • Пальчикові. Форма льоду, виробленого даним апаратом - циліндр з отвором всередині. Здатний дуже швидко охолодити будь-який напій. Використовується в кафе, барах і ресторанах.
  • Гранульованого льоду. Температура цього льоду - 0 градусів Цельсія. Цей лід у вигляді снігу обволочує і швидко охолоджує продукцію, швидко її заморожуючи. Цей вид льоду відмінно підходить для виробництва коктейлів у барах і кафе, і викладки продуктів.

Окремо випускаються холодильні машини для отримання специфічних видів льоду, які використовуються в салат-барах, шведських столах, а також для прикраси коктейлів і страв. За принципом роботи вони нічим не відрізняються від класичних моделей і поставляються в різних розмірах.

Центуріон – перевірений постачальник якісних льодогенераторів brema, apach, bartscher, carotti та інших відомих виробників. Проконсультуватися з приводу доставки та оплати, уточнення технічних характеристик кожної моделі обладнання, представленого в каталозі сайту, можна за телефоном ☎+38(050) 300-38-42 зворотного зв'язку у нашого менеджера.