МЕБЛІ І ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ШКІЛ

МЕБЛІ І ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ШКІЛ
ШКІЛЬНІ МЕБЛІ
 
Вибір шкільних меблів є складним процесом, який вимагає від керівництва школи максимум уважності та відповідальності, а також скрупульозного ставлення до деталей. Адже для того, щоб грамотно підібрати меблі для школи, необхідно врахувати всі найдрібніші нюанси, вимоги батьків учнів, особливості спрямування навчального процесу, природно, подбати про зручні і комфортні умови навчання для самих школярів. Адже кожен клас облаштовується згідно родом занять, які будуть в ньому проходити, освітленню і розміру приміщення, а також віковій групі учнів.
 

Звичайно ж, одним з найважливіших параметрів є відповідність шкільних меблів стандартам якості і вимогам шкільної гігієни. Велике значення має матеріал, з якого зроблені учнівські столи, парти та стільці. Підбираючи меблі для навчального закладу, потрібно впевнитися, що використовуються в її виготовленні матеріали екологічно чисті. Дерев'яні елементи предметів шкільних меблів покриваються спеціальним лаком, а металевий каркас безпечною фарбою, яка не виділяє шкідливі випари навіть на прямих сонячних променях. Адже Ваш навчальний заклад несе відповідальність не тільки за здоров'я учнів, а й за вчителів.

Також облаштовуючи класи навчального закладу, необхідно звернути особливу увагу на правильне співвідношення висоти столу або парти для школи з висотою шкільних стільців. Також велику роль у формуванні красивої постави дитини відіграє правильний нахил стільниці парти. Адже під час занять учень знаходиться в статичній позі, а хребет піддається тривалому навантаженню. Правильна, ергономічна конструкція шкільних меблів дасть можливість прийняти більш зручну позу і зніме напругу з хребта. Особливо зручні для цього сучасні моделі, які регулюються по висоті і нахилу. Завдяки такій конструкції можна відрегулювати парту або стіл під будь-який вік і анатомічні особливості тіла дитини.

 

Придбання якісних, міцних шкільних меблів позбавить вас від багатьох подальших турбот і зайвих витрат. Адже дуже часто не якісні дешеві шкільні предмети меблів мають досить жалюгідний вигляд, хоча термін закінчення експлуатації ще не настав. Якість основних матеріалів і правильна збірка є гарантом довговічності шкільних меблів. До того ж, необхідно обов'язково враховувати непосидючість маленьких вихованців школи, адже найчастіше шкільні столи і стільці задіюються в самих рухливих дитячих іграх. З цієї ж причини шкільні меблі, в більшості випадків, проводиться із згладженими кутами, щоб уникнути травм і ударів, а гладка поверхня вбереже від саден і затягувань. Сучасні шкільні меблі мають універсальні конструкції, завдяки яким їх можна легко регулювати, переносити, складати. Це значно полегшує регулярний процес необхідного прибирання в приміщеннях і догляд за самими меблями.

 

В інтернет-магазині CENTUR - Ви завжди зможете придбати за найнижчими цінами шкільні меблі від кращих українських виробників, зокрема:

 

Шкільні парти і стільці

Столи письмові для вчителя

Меблі для шкільних кабінетів

Меблі для шкільних їдалень

Секціїні меблі для шкільної актової зали

Меблі для шкільних гардеробів

 

Наші кваліфіковані фахівці залюбики нададуть Вам кваліфіковану консульацію і підберуть найкращі шкільні меблі, якими будете задоволені Ви і Ваші школярі.