ПЛИТИ КУХОННІ ПРОФЕСІЙНІ

ПЛИТИ КУХОННІ ПРОФЕСІЙНІ

Професійні електричні плити. Професійні газові плити. Професійні індукційні плити.

 

Купити Професійну Електро Плиту або Професійну Газову Плиту за кращою ціною, Ви можете в інтернет магазині професійного обладнання «CENTUR».

Також Професійні Індукційні Плити - сьогодні активно використовуються в закладах громадського харчування – кафе, барах, їдальнях, ресторанах, піцеріях, закусочних.

Найкращій вибір Професійних Кухонних Плит -  Ви можете знайти на нашому сайті: CENTUR.COM.UA

 

Як вибрати Професійну Кухонну Плиту?

Професійні Кухонні Плити відрізняються методом встановлення – настільні і підлогові. Невеликі плити настільного типу монтуються на спеціальну підставку, жарова шафа або стіл для ефективної економії простору на Вашій кухні. Підлогова Професійна Кухонна Плита, як правило, комплектується підставкою для її установки. Багато моделей оснащуються духовою шафою.

Крім того, при виборі моделі Професійної Газової Плити необхідно звернути увагу на функцію електропідпалу, який буває двох видів: автоматичний і кнопковий, а також наявність запальника (постійно палаючий гніт, який замінює п'єзопідпал).

 

Професійні Кухонні Плити розрізняють за типом установки:

  • пристінний тип;
  • острівний тип;
  • моноблочний тип;
  • модульно-секційний тип.
  •  

Газові плити професійні оснащені функцією «газ-контроль», вона відключає подачу газу, якщо відбувається загасання полум'я конфорки, що є одним із обов'язкових вимог для професійного теплового обладнання.

При виборі газової плити професійної необхідно звернути свою увагу на матеріал поверхні, кількість конфорок, різні температурні режими, метод встановлення, матеріал виготовлення конфорок, наявність духової шафи і газ-контролю і електропыдпалювача. Форма поверхні плити також відіграє важливу роль.

Є моделі, які випускаються з цільною нагрівальною поверхнею, яка виготовлена з нержавіючої сталі. Даний тип поверхні дозволяє розмістити більшу кількість ємностей. Корпус газової плити професійного типу, як правило, виконується із спеціальної нержавіючої сталі. Для очищення рекомендується використовувати спеціальний засіб, призначений для професійної кухонної техніки із сталі нержавіючого типу.

 

Пропозиція від інтернет магазину професійного обладнання «CENTUR».

Компанія «Centur» пропонує тільки високоякісні Професійні Електричні Плити, Професійні Газові Плити, Професійні Індукційні Плити - від провідних світових виробників. Серед них, наприклад: APACH (Італія), KOGAST (Словенія), PIMAK (Туреччина), INOKSAN (Туреччина), та багато інших.