Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
 • 0 800 307 999
  Дзвінки безкоштовні
  ЦІЛОДОБОВО
 • 032 242 69 38
 • +38 063 334 20 50
 • 050 300 38 42

   ІНДУКЦІЙНІ ПЛИТИ стрімко та впевнено завойовують місця на професійних та домашніх кухнях. І це не дивно, адже вони дуже економічні, продуктивні і безпечні та приємно прості в експлуатації. Принцип їх роботи заснований на явищі електромагнітної індукції. В нашому інтернет магазині ви можете купити індукційні плити від відомих європейських виробників також є варіанти бюджетних моделей китайського виробництва, особливу увагу просимо приділити першому Українському виробнику професійних Індукційних Плит  СКВАРА ІННОВАЦІЇ .   Рекомендації  -  як правильно вибирати професійну ІНДУКЦІЙНУ ПЛИТУ

                  

Плити промислові Індукційні

Можлива електронна оплата:
  
  
  

Майже 30 років тому була запропонована перша Індукційна Плита, але потенційних покупців тоді відштовхнула її дорожнеча і незрозумілий принцип нагріву. Сьогодні встановлено, що Індукційні Плити повністю безпечні. Індукційні Плити використовують явище електромагнітної індукції - катушка індуктивності плити просто наводить електромагнітне поле плити на поставлену каструлю.

Отже плюси і мінуси індукційної плити.

Плюси:

 1. Індукційні Плити швидко нагріваються, тому використовуюють менше електроенергії.
 2. Варильні панелі в Індукційних Плитах вмикаються лише тоді, коли поставити на поверхню посуд з магнітним дном. Для того щоб включилася конфорка, необхідно перекрити посудом більшу частину її площі.
 3. Приготування страви почнеться негайно, після того, як поставили каструлю на Індукційну Плиту.
 4. В Індукційних Плитах точно підтримується задана температура.
 5. Наявність великої кількості програм приготування їжі.
 6. Економія електроенергії.
 7. Якщо зняти посуд - плита відразу відключається.
 8. Комфорт. Адже Індукційна Плита, навіть під час готування залишається холодною, що знижує витрати на кондиціонування приміщення, особливо влітку.
 9. Абсолютна безпека.
 10. Легко використовувати.
 11. Легко чистити.
 12. Елегантний дизайн.
 13. Відразу після готування панель Індукційної Плити залишається холодною і не обпікає рук. Скло може бути лише трохи тепле, тільки тому, що воно нагрілося від дна каструлі.

Мінуси:

 1. Досить висока ціна.
 2. До використання для Індукційної Плити придатний лише металевий посуд, який має магнітні властивості.

Отже як же встановити чи посуд має магнітні властивості? Це встановлюється легко. Підносиш магніт до посуду. Притягається – посуд  придатний для Індукційної Плити. Ні - самі розумієте: каші не звариш. Можна і без магніту визначити придатність. Оглянемо дно. Намальована пружинка показує придатність посуду для Індукційної Плити.

Виробники