ПРИНТЕРИ ЧЕКІВ

ПРИНТЕРИ ЧЕКІВ

Принтер чеків

Для будь-якого відкриваючогося підприємства, пов'язаного з прийомом готівкових коштів і з необхідністю видачі чека, квитанції або іншого підтверджуючого документа, принтер чеків купити доведеться обов'язково, так як дане обладнання є необхідним у будь-якому процесі автоматизації робочого процесу. Принтер чеків – це спеціальний апарат, який здійснює роздрукування чеку покупцю. У пам'яті пристрою при цьому зберігається інформація про проведену грошову операцію.

Купівля чекового принтера обійдеться набагато дешевше і простіше, ніж його більш серйозного і дорогого аналога, фіскального реєстратора. Тим більше що такий пристрій не вимагає реєстраційних процедур в органах податкової інспекції, як все той же фіскальний реєстратор.

Якщо ви відкриваєте свій бізнес і вирішили придбати техніку для друку чеків, то для отримання достовірної інформації про види, переваги та виборі цих апаратів слід звернутися до менеджера магазину, в якому ви вирішили купити чековий принтер дешево. Поради можуть дати спеціалісти, які спеціалізуються на організації ефективної автоматизації виробництва. Придбати цю техніку варто, так як без цього устаткування отримати дозвіл на торговельну діяльність не вийде.

Відмітні особливості апаратів: як їх вигідно купити у Львові

Прийшовши до висновку, що таке придбання необхідно, варто починати його вибір. І ось тут можуть виникнути труднощі, оскільки всі існуючі моделі відрізняються один від одного.

Пристрої друкують чеки на спеціальному термопапері різних розмірів. Найбільша ширина паперу для принтера чеків – 80 мм. Придбати її можна в тому ж магазині, де і саме устаткування. Мінімальна ширина – 44 мм. Тому необхідно визначитися, яка модель більше підійде для вирішення ваших завдань, і купити техніку у Львові, що відповідає вашим запитам.

Всі апарати підключаються до комп'ютерного пристрою через певні порти, які передбачені комплектацією. У кожній моделі це може бути різний порт (USB, COM, LPT, LAN тощо), тому перш ніж купити принтер чеків у Львові, варто врахувати і цю відмінність.

Пристрої можуть відрізнятися і по дизайну, загальному вигляду, ергономічності, способу експлуатації, але, що важливо, будь-який принтер чеків придбати у Львові можна з абсолютно різною ціною: від мінімуму до максимуму. Але, незважаючи на це і незалежно від вартості апарата, всі вони надійні, міцні і швидко адаптуються до ваших вимог, а враховуючи все це, зробити вибір та придбати принтер для касових чеків буде легко.

Купити чеко друкуючий принтер або фіскальний реєстратор?

Фіскальний реєстратор – це той же чековий принтер, купити в магазині який не складе труднощів, тільки більш функціональний. Він виконує також функції касового апарату. Відразу відзначимо, що дане обладнання підлягає реєстрації в податкових органах. Тому перш ніж задаватися питанням, де купити таку техніку, варто розібратися, чи вам потрібен саме такий вигляд.

Він є одним з найбільш дорогих, тим не менше, якщо вам необхідні повна легалізація розрахунків, фіскальна пам'ять і поєднане обладнання, придбання чеко друкуючого принтеру такого типу стане оптимальним варіантом.

Дане обладнання ефективно автоматизує ваш робочий процес, але великі витрати для старту в бізнесі ні до чого. Тому чековий принтер купити у Львові для початку краще більш простого варіанту, перед яким стоятиме завдання тільки виводити текстову або графічну інформацію на чековій стрічці, тим самим підтверджуючи грошову операцію. Чековий принтер придбати недорого більш реально, ніж фіскальний реєстратор.

Який принтер чеків купити

Розглянувши основні види чеків, варто сказати ще й про те, що, вибираючи пристрій, слід знати, що вони ще класифікується і за принципом друку.

Сьогодні є можливість придбати наступні моделі:

  • термопринтер;
  • матричний;
  • струменевий.

Пристрої відрізняються не тільки по методу або принципом друку, але і по її розширенню. Можна придбати модель для друку чеків 80 мм – широкий друк, а можна 57 мм – вузький друк. Струменеві моделі – вже застаріла і практично вибувша з попиту техніка, тому і загострювати увагу на них не варто.

Матричний принтер – популярний і економічно вигідний варіант. Тому якщо необхідно купити у Львові недорогий чековий принтер, то можна звернути увагу на матричні моделі. Але не варто від таких апаратів очікувати високої швидкості і продуктивності, мінусом стане і постійна заміна картриджів.

Вигідна покупка чекового принтера

Термопринтер – оптимальний і доцільний варіант і за технічними характеристиками, і за ціною. Прекрасна швидкість, може застосовуватися в умовах роботи з підвищеною оперативністю, тобто в закладах, де великий потік людей.

На питання, який принтер чеків придбати, відповідь проста: краще всього підійде звичайний пристрій з термодруком.

І ще один важливий момент при виборі даного обладнання. В ньому бажана наявність автообрізчика. Це спеціальний модуль, що сприяє самостійному відрізанню чека. Його функціональність спрямована на прискорення процесу обслуговування і роботи оператора.

Вигідні умови покупки пропонує компанія «Центуріон». Фахівці допоможуть підібрати модель техніки, яка буде вас влаштовувати за ціною і якістю.


POS Принтер BIXOLON SRP-150
18163
4778 грн.
POS Принтер BIXOLON SRP-330 (Корея)
18139
7241 грн.
Матричний принтер STAR SP298
18166
17626 грн.
Лідер покупок!
Мобільний термопринтер RONGTA RP58E
Лідер покупок!
Мобільний термопринтер RONGTA RP58L
Лідер покупок!
Мобільний термопринтер RONGTA RP58U
Принтер BIXOLON SLP DX-220DG
18146
9230 грн.
Принтер BIXOLON SLP DX-420DG
18147
11083 грн.
Принтер BIXOLON SLP-T400
18144
10977 грн.
Принтер BIXOLON SRP-275CG
18149
4037 грн.
Принтер BIXOLON SRP-770II
18148
10953 грн.
Термопринтер CUSTOM SMICE PS
18165
3676 грн.
Термопринтер RONGTA RP410-U
40674
4355 грн.
Термопринтер SBARCO T4
27989
18144 грн.
Термопринтер STAR BSC10UD
18169
8996 грн.
Термопринтер STAR TSP143
18168
10274 грн.
Термопринтер STAR TSP654
18167
13725 грн.
Термопринтер UNS-TP51.02
27987
3629 грн.
Лідер покупок!
Термопринтер VenPOS RP-58L
Термопринтер VenPOS RP-58L
16947
1950 грн.
Термопринтер VenPOS RP58U
18131
1924 грн.
Термопринтер VenPOS RP80USE
18132
5070 грн.
Термопринтер VenPOS RP80W Wi-Fi
16948
6955 грн.
Показано від 1 до 50 з 53 (всього сторінок: 2)