КЛІМАЗОНИ


Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)
КЛІМАЗОНИ

ЩО ТАКЕ КЛІМАЗОНИ?

 

Клімазони - це перукарське обладнання, яке дає змогу набагато прискорити процеси хімічної завивки і фарбування волосся, а також здійснювати лікувальні процедури в салонах краси, перукарнях або навіть в домашніх умовах.  

 

Чим відрізняється Клімазон від Сушуара?

У Клімазонах для осушування волосся, використовується інфрачервоне випромінювання, а у Сушуарах осушування волосся відбувається з допомогою вентилятора і нагрітого повітря.


Інфрачервоні промені відмінно впливають на волосся на молекулярному рівні, прискорюючи рух мікрочастинок, а це в значній мірі впливає на кінцевий результат. 

 

Застосування Клімазону дає змогу:

  • · Значно скоротити час впливу шкідливих хімічних засобів в процесі здійснення хімічної завивки;
  • · Збільшити позитивний вплив різних косметичних і лікарських засобів, шляхом їх більш глибокого проникнення в структуру волосся;
  • · Не допустити розтріпаності волосся при сушінні, за рахунок відсутності прямого потоку повітря;
  • · Зняти статистичну напругу з волосся, за допомогою вбудованого іонізатора, який крім цьому, ще й очищує повітря від пилу і дрібних частинок. 

 

Залежно від способу встановлення клімазони бувають:

  • стаціонарні - кріпляться кронштейном до стіни;
  • пересувні - кріпляться на штативі з коліщатками або на консолі;
  • компактні - використовуються в домашніх умовах, або при обслуговуванні з виїздом на будинок.

 

Сучасний зовнішній вигляд Клімазону завжди буде привертати зацікавлену увагу Ваших клієнтів, а вбудовані в прилад додаткові функції, як зокрема ароматизація або музичний супровід, дадуть змогу максимально розслабитись їм під час процедур в салоні.

 

Кваліфіковані фахівці інтернет-магазину CENTUR, залюбки проконсультують Вас і допоможуть підібрати найкраще перукарське обладнання для Вашого салону.