ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БАРУ

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БАРУ

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БАРУ

 

Величезне значення для ефективної роботи Бару, Кафе або Ресторану є правильний підбір Барного Обладнання.

Центральне місце для організації робочого місця бармена має Станція Бармена або Барна Станція.

Барну Станцію Ви зможете підібрати з наявних у нас стандартних моделей Станцій Бармена, або замовити для виготовлення повністю індивідуальну модель, за Вашими індивідуальними вимогами або кресленнями відповідно до розмірів і профілю Вашого Бару.

 

Далі робоче місце бармена комплектується стандартним Барним Обладнанням, відповідно до профілю Бару, закрема:

Для варіння Кави необхідна Кавоварка - основа основ будь-якої Кав'ярні. Традиційно кращими Кавоварками Еспресо (Кофеварки Еспресо), також Професійними Кавовими Машинами - вважаються італійські моделі, що цілком природно - хто ж краще винахідників цього способу приготування кави знає, якими повинні бути Кавоварки Еспресо?

Кращими Кавоварками "Кава на піску" ("Кава по-турецьки") - є турецькі або українські моделі.

Також у нас Ви зможете підібрати більш економні моделі Кавоварок для невеликих Кав'ярень або Офісів - Кавоварки-Кип'ятильники або Кавоварки крапельного типу.

Кавомолка визначає якість помелу, а, відповідно, і смак кави. Високоякісні Побутові Кавомолки, Напівпрофесійні Кавомолки  і Професійні Кавомолки Ви також можете знайти у нашому інтернет-магазині.

Продукція, яку виробляють Соковитискач (Соковижималка), Сокоохолоджувач і Гранітор - це Справжній Природній Сік. Той самий, що збагатить необхідними вітамінами організм і який ллється аж ніяк не з пластикового пакета - він ллється з свіжих і живих фруктів і овочів. Mода на здоровий спосіб життя, а значить, і на свіжовичавлені соки поступово стає звичкою.

Для приготування різноманітних коктейлів потрібні Міксери для Коктелів, Блендери, Барні комбайни.

Міксери для Коктелів, або Молочні Міксери популярні для змішування напоїв через їх швидкість і по-причині того, що вони залишають руки вільними.

Не тільки в спекотний літній день, а й цілий рік Льодогенератори і Льодокришителі будуть надавати свіжість Вашим напоям.

 

Звертайтесь до нас у будь-який час - і висококваліфіковані фахівці інтернет-магазину CENTUR, завжди з радістю допоможуть підібрати найкраще професійне обладнання для Вашого Кафе або Бару.