ЕКСПРЕС ОХОЛОДЖУВАЧІ ДЛЯ НАПОЇВ

ЕКСПРЕС ОХОЛОДЖУВАЧІ ДЛЯ НАПОЇВ

МИТТЄВІ ОХОЛОДЖУВАЧІ БОКАЛІВ

Поряд з диспенсерами для вина наявність охолоджувачів для винних і пивних келихів говорить про престижність закладу і шанобливе ставлення до клієнтів. Такий прилад істотно збільшує швидкість охолодження, а завдяки застосуванню вуглекислоти здійснюється також і стерилізація ємності. Апарати THRILL здійснюють повний цикл стерилізації і покриття крижаною плівкою всього за кілька секунд, тому обслуговування великої кількості клієнтів не є проблемою.


Охолоджувач Бокалів - являє собою малогабаритний прилад, який легко можна розмістити під барною стійкою. Для роботи такого апарату в комплекті повинен бути балон з вуглекислим газом. Саме вуглекислота забезпечує миттєве охолодження оброблюваних поверхонь. Заморожувати таким способом можна практично будь-який посуд-починаючи від елегантних фужерів і закінчуючи чарками для міцних напоїв.

Охолоджувачі для Келихів з використанням вуглекислоти, крім власне самого охолодження, створюють приголомшливий зовнішній ефект. Перед очима клієнта посуд обволікається газом і за лічені секунди покривається найтоншим шаром льоду, який тривалий час залишається на склі. При цьому ніжка, як правило, не покривається крижаний кромкою, тому тримати фужер в руках досить комфортно.


Для постійної експлуатації приладу необхідно подбати про своєчасне наповненні вуглекислотного балона. Вуглекислота-досить універсальний продукт. Вона може використовуватися не тільки як охолоджувач, але і, наприклад, в якості газу для пива, надаючи напою більш яскравий і насичений смак. Придбати вуглекислий газ або замовити його доставку, а також отримати консультацію з приводу безпечної експлуатації балонів з вуглекислотою Ви завжди можете в інтернет-магазині CENTUR.


В категорії немає товарів