Інтернет-магазин CENTUR
 • 0 800 307 999
  Дзвінки безкоштовні
  ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
 • 032 242 69 38
 • +38 063 334 20 50
 • 050 300 38 42

Професійні електричні та газові плити у Львові

Купити газову плиту професійну за кращою ціною, Ви можете в інтернет магазині професійного обладнання «Centurion». Професійні індукційні плити у Львові сьогодні активно використовуються в закладах громадського харчування – кафе, барах, їдальнях, ресторанах, піцеріях, закусочних і т.д. На думку професіоналів, страви зберігаються довше і виходять смачними і соковитими. До того ж, газові плити вважаються зручними та практичними. Професійна газова плита купити яку Ви можете на нашому сайті, нагрівається значно швидше. Газова плита Львів ціна на яку Вас приємно здивує не потребує додаткового використання спеціального посуду з ідеальним днищем. Не менш популярним видом є професійна електрична плита ціна на неї може значно відрізнятися. Найкращій вибір товарів Ви можете знайти на нашому сайті centur.com.ua.

Яку професійну газову плиту вибрати?

Плити відрізняються методом встановлення – настільні і підлогові. Невеликі плити настільного типу монтуються на спеціальну підставку, жарова шафа або стіл для ефективної економії простору на Вашій кухні. Підлогова плитка, як правило, комплектується підставкою для її установки. Багато моделей оснащуються духовою шафою. Крім того, при виборі моделі плити необхідно звернути увагу на функцію електропідпалу, який буває двох видів: автоматичний і кнопковий, а також наявність запальника (постійно палаючий гніт, який замінює п'єзопідпал).

Газові плити розрізняють за типом установки:

 • пристінний тип;
 • острівний тип;
 • моноблочний тип;
 • модульно-секційний тип.

Газові плити оснащені функцією «газ-контроль», вона відключає подачу газу, якщо відбувається загасання полум'я конфорки, що є одним із обов'язкових вимог для професійного теплового обладнання.

При виборі газової плити необхідно звернути свою увагу на матеріал поверхні, кількість конфорок, різні температурні режими, метод встановлення, матеріал виготовлення конфорок, наявність духової шафи і газ-контролю і електропыдпалювача. Форма поверхні плити також відіграє важливу роль.

Є моделі, які випускаються з цільною нагрівальною поверхнею, яка виготовлена з нержавіючої сталі. Даний тип поверхні дозволяє розмістити більшу кількість ємностей. Корпус газової плити професійного типу, як правило, виконується із спеціальної нержавіючої сталі. Для очищення рекомендується використовувати спеціальний засіб, призначений для професійної кухонної техніки із сталі нержавіючого типу.

Пропозиція від інтернет магазину професійного обладнання «Centurion».

Компанія «Centurion» пропонує тільки високоякісні професійні газові плити від провідних світових виробників. Серед них, наприклад: APACH (Італія), KOGAST (Словенія), PIMAK (Туреччина), INOKSAN (Туреччина), та багато інших.

Виробники