Інтернет-магазин CENTUR
 • 0 800 307 999
  Дзвінки безкоштовні
  ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
 • 032 242 69 38
 • +38 063 334 20 50
 • 050 300 38 42

Пончикові апарати професійні

6 054 грн. 5 691 грн.
На складі
Код товару: 14597
7 746 грн. 7 282 грн.
На складі
Код товару: 31299
6 054 грн. 5 691 грн.
На складі
Код товару: 31300
6 402 грн. 6 018 грн.
На складі
Код товару: 31301
7 746 грн. 7 282 грн.
На складі
Код товару: 14599
6 402 грн. 6 018 грн.
На складі
Код товару: 14598
4 289 грн.
На складі
Код товару: 38512
3 833 грн.
На складі
Код товару: 38511
4 204 грн.
На складі
Код товару: 36567
5 155 грн.
Товар закінчується
Код товару: 28467
Наведені нижче рецепти  цілком можуть бути рекомендовані творчим людям, що люблять експериментувати. Власники пончикових апаратів на основі поданих нами рецептів зможуть розробити також і власні варіанти  рецептів  для пончиків.
1 грн.
Немає на складі
Код товару: 14537

Апарат для пончиків

Аппарат для пончиковПончики – це одне із самих улюблених солодощів не тільки дітей, але і дорослих. Для виготовлення пончиків в великій кількості для подальшої реалізації, як правило, використовують апарат для пончиків.

Хочеться сказати, що професійний апарат для виробництва пончиків, здатний за одну робочу годину виробляти до 600 одиниць солодощів. Найчастіше, апарат для приготування пончиків виготовляє соковиті пончики розміром в 50 – 70 грам. Для виробництва, слід використовувати спеціальне тісто для пончикового апарату, яке без особливих проблем можна придбати в будь-якій пекарні або виготовити самостійно. Таким чином, даний апарат виготовляє з тіста форми і готує їх у фритюрі. Час виготовлення готової форми, складає близько однієї хвилини.

Де апарати для виробництва пончиків?

Слід зазначити, що обладнання для виробництва пончиків, відмінно підійде для розширення Вашого бізнесу, як правило, його використовують в точках швидкого харчування або фаст-фудах. Залежно від кількості відвідувачів закладу, можна апарат для пончиків купити напівавтоматичний, або повністю автоматичний. Якщо ж говорити про рецепти приготування пончиків, то їх існує близько сотні. В цілому, один від одного вони відрізняються рецептом приготування тіста і начинкою, яка знаходиться в приготованому продукті.

Апарат для виробництва пончиків – типи та призначення

Апарат для виготовлення пончиків може бути автоматичним і напівавтоматичним, тобто, має ручне керування. Варто відзначити, що напівавтоматичне обладнання для пончиків, ціна на яке значно менше, ніж на автоматичне обладнання, що повністю функціонує за участю людини. Простіше кажучи, при завершенні кожного етапу роботи, оператор здійснює яку-небудь дію.

У свою чергу, процес приготування пончиків, відбувається наступним чином:

 • Аппарат для производства пончиковСпочатку, тісто слід залити або засипати в спеціальний дозатор, який включає оператор. В результаті чого, з тіста виготовляється форма пончика.
 • Далі форма потрапляє в масло, де обсмажується одна сторона.
 • Далі оператору слід перевернути лоток з формами і обсмажити пончики з інших сторін.
 • Після того, як обсмажування було завершене, оператору слід вивантажити готовий продукт за допомогою спеціального пінцета.
 • Хочеться сказати, що напівавтоматичне обладнання для випічки пончиків, як правило, використовують у закладах з середньою кількістю відвідувачів. В такому випадку, підприємець дуже зекономить кошти на придбанні даного апарату, а сам процес виготовлення не віднімає багато часу в працівників громадського харчування.
 • Автоматичний апарат для виготовлення пончиків, ціна на який значно вище, ніж на напівавтоматичний, здатний виготовляти пончики повністю в автоматичному режимі на всіх етапах виробництва. В такому випадку, від оператора вимагається лише залити або засипати тісто в спеціальний дозатор, який функціонує завдяки електромеханічному приводу.

Так само заздалегідь у ванну слід залити фритюр. Такі етапи виробництва, як перевертання і вивантаження готового продукту, виробляються повністю в автоматичному режимі завдяки спеціальному механізму, встановленого в обладнання.

Якщо ж говорити про температурний режим, то він так само встановлюється обладнанням самостійно. Автоматичне обладнання для приготування пончиків, найчастіше виготовляється з харчової нержавіючої сталі, а дозатор виготовляється з алюмінію. Такі матеріали, є дуже міцними і довговічними. Саме тому, турбуватися про те, що техніка може зламатися – не варто. Подібного роду техніка, найчастіше купується для громадського харчування з великою кількістю клієнтів, де просто-напросто не вистачає часу на обслуговування апарату оператором.

Аппарат для пончиковНа сьогоднішній день, великою популярністю користується універсальний апарат КИЙ-В ФП-8, який володіє безліччю функціональних особливостей. Ця техніка здатна виготовляти не тільки пончики, але і чебуреки, біляші, пиріжки та багато інших смачних продуктів харчування для людини.

Апарат для приготування пончиків, купити який ви можете в представництві нашого інтернет-магазину, є незамінною технікою в місцях загального харчування. Менеджери і консультанти магазину, зможуть провести якісну консультацію по тій чи іншій моделі пончикових апаратів. У свою чергу для оптових покупців діє система знижок.

Пончиковий апарат, купити який ви можете у нас, приємно здивує своєю якістю і функціональністю. Апарат для пончиків, ціна якого досидить вигідна на нашому сайті – це те, що потрібно для успішної підприємницької діяльності.

Виробники