Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
 • 0 800 307 999
  Дзвінки безкоштовні
  ЦІЛОДОБОВО
 • 032 242 69 38
 • +38 063 334 20 50
 • 050 300 38 42
Можлива електронна оплата:
  
  
  

ПЕЧІ ПАРОКОНВЕКЦІЙНІ - це сучасні Духові Печі - з двома головними опціями:

1. - Конвекцією

2. - Можливістю готувати в Парі

 

 - Конвекція - це один або кілька Вентиляторів, які "ганяють" гаряче повітря всередині Камери для готування, що забезпечує рівномірну циркуляцію гарячого повітря всередині Камери для готування.

 - Можливість готувати в Парі - забезпечує наявність спеціального Генератора Пари в конструкції ПЕЧІ ПАРОКОНВЕКЦІЙНОЇ

 

 • Готувати в ПАРОКОНВЕКЦІЙНІЙ ПЕЧІ - дуже зручно і швидко - адже там поетапно можна налаштувати приготування будь-якої страви в різних режимах приготування. Зокрема можна налаштувати кілька стадій приготування страв у різних режимах - "З Конвекцією", "Без Конвекції". "В Парі". "Без Пари", "З різним відсотком Пари", "Запікання", "Зажарка", тощо. Крім того Кухарю не потрібно стояти біля Печі і контролювати приготування кожної страви - потрібно лише поставити посуд з інгредієнтами в ПАРОКОНВЕКЦІЙНУ ПІЧ і ввімкнути потрібну Програму Приготування - ПІЧ ПАРОКОНВЕКЦІЙНА сама все приготує і подасть сигнал, що страва уже готова
 • Крім того у ПЕЧАХ ПАРОКОНВЕКЦІЙНИХ можливо готувати як рідкі страви - супи, борщі, підливи, соуси з різною ступінню рідкості, так і тверді страви. 
 • Також у ПЕЧАХ ПАРОКОНВЕКЦІЙНИХ можливо готувати кілька різних страв одночасно - на різних рівнях.

 

Існують простіші і дешевші варіанти ПАРОКОНВЕКЦІЙНИХ ПЕЧЕЙ, з механічною або сенсорною Панеллю Керування - в яких вручну налаштовується від 1 до 10 програм приготування страв - які доцільно брати для невеликих Кафе або Ресторанчиків, з невеликою кількістю відвідувачів.  

 

Для великих Ресторанів і Закладів Харчування, доцільніше брати більш ефективні і швидші в роботі ПАРОКОНВЕКЦІЙНІ ПЕЧІ З ПРОГРАМНИМ УПРАВЛІННЯМ - в яких можливо запрограмувати від 70 до 100 і більше різних програм приготування страв - такі ПАРОКОНВЕКЦІЙНІ ПЕЧІ називаються ПАРОКОНВЕКТОМАТАМИ.

 

Тобто ПАРОКОНВЕКТОМАТИ - це ПАРОКОНВЕКЦІЙНІ ПЕЧІ З ПРОГРАМНИМ УПРАВЛІННЯМ.

 

У сучасних ПАРОКОНВЕКТОМАТАХ - програми приготування страв можна вводити не лише вручну, але і скачувати безпосередньо з інтернету.

Виробники