Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
  • 0 800 307 999
    Дзвінки безкоштовні
    ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42
Можлива електронна оплата:
  
  
  

Газова поверхня

Асортимент кухонної техніки інтернет – магазина "CENTURION" настільки широкий, що вибрати відповідний варіант зовсім непросто, особливо коли предметом обговорення є варочна газова поверхня. Наші консультанти з радістю допоможуть Вам зробити правильний вибір і підібрати оптимальний варіант.

Як і раніше, першість тут належить газовому типу. Варочні поверхні газові як сучасне та технологічне устаткування має безліч переваг. Газова варочна поверхня приваблива своєю надійністю і практичністю. Їх виготовляють з покриттям із склокераміки, нержавіючої сталі або емалі. Панелі із склокераміки легко дряпаються, тоді як сталеві не бояться майже нічого. До того ж нагріваються вони набагато швидше.

Варочні поверхні газові не потребують додаткового часу, щоб приготувати їжу. За бажання панель можна підключити до окремого газового балона. Тому вона ідеально підходить для заміських будинків або дач. Вибираючи варильну панель, звертають увагу на її практичність. Наприклад, газову поверхню не можна встановлювати ближче, ніж 10-15 мм до стіни. Хоча при цьому її можна розташувати абсолютно у будь-якому місці в кухні.

Варочні поверхні електричні

Наша компанія "CENTUR" допомагає реалізовувати побажання клієнтів, відносно підвищення якості життя. Допомога полягає в наданні споживачеві багатофункціональної техніки у поєднанні з чудовим дизайнерським рішенням. Варочні поверхні електричні представлені на нашому сайті у великій різноманітності.

Нами пропонуються якісні і багатофункціональні варочні поверхні електричні. Варильна панель включає безліч передових технологій, розроблених кращими фахівцями. Усі моделі, що продаються, відповідають вимогам до безпеки і якості продукту. Функціональність електричних панелей дозволяє перетворити звичайне блюдо на кулінарний шедевр. Завдяки таким функціям, як миттєве нагрівання, стає можливим швидке приготування їжі.

Купити варочну поверхню це можливість значно спростити приготування їжі. Завдяки вбудованим сенсорним датчикам панель управління на електроплитах проста у використанні. Функція автоматичного закипання стежить за процесом кипіння води. У разі своєчасного закипання рідини використовується пониження потужності конфорок для відвертання переливання. За рахунок простоти дизайну прибирання після приготування їжі стає хвилинною справою.

Технологія покриття плити передбачає застосування спеціальних миючих засобів, безпечних для споживача. Можливість купити варочну поверхню подарує Вам простоту використання і відходу. Вона прикрасить собою дизайн Вашої кухні і надасть широкий ряд технологічних можливостей.

Забезпечити оптимальну організацію простору кухні можна лише тоді, коли усі її елементи будуть розташовані системно і ергономічно. Саме для цього використовується вбудовувана кухонна техніка, оскільки вона на відміну від холодильників, що окремо стоять, електроплит складає єдине ціле з приміщенням і меблями кухні.

Нашим інтернет - магазином "CENTUR" пропонується практично будь-яка техніка для кухні, яку можна вбудувати. Правда, вона трохи дорожча за аналогічні моделі, що окремо стоять. Але ж не можна забувати, що у відмінність її вбудована кухонна техніка повинна служити не менше, ніж кухонний гарнітур, мати зовнішній вигляд, що гармонійно поєднується з фасадом меблів і залишатися конкурентоздатною упродовж багатьох років. Тому це дуже вигідна та довговічна покупка!

Виробники