пн-пт з 9:00 до 21:00
Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
  • 0 800 307 999
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42

Батути каталог, фото у Львові

Можлива електронна оплата:
  
  
  

Батути для дітей.

Вже з раннього віку приблизно 2-3 х років дитину можна залучати до веселих ігор і вправ на батуті. Дитячі батути це безмежне джерело веселощів і розваг для дітей різного віку, які можуть робити різноманітні  вправи на батуті, зокрема робити високі і грайливі стрибки, махаючи в невагомості руками і ногами. Також на батуті можна гратися в інші веселі і пізнавальні дитячі ігри, поєднуючи фізичні навантаження з іншими цікавими завданнями - розгадуваннями загадок, веселощами чи підрахунками стрибків. Єдине залишається беззаперечним - тренування на дитячому батуті,  надовго стане улюбленою розвагою для ваших дітей.

Сприятливий вплив вправ на батуті на загальний розвиток фізичного стану дитини полягає в тому, що у дітей зміцнюється вестибулярний апарат, поліпшується координація рухів.
Крім цього, вправи на батуті виробляють координацію рухів і сприяють зростанню фізичної витривалості. 

Класичні любительські дитячі батути. 

Дитячі класичні батути відповідають усім нормам і вимогами безпеки. Конструкції батутів розроблені з урахуванням фізичних особливостей маленьких стрибунів, тому батути стануть для ваших дітей прекрасними тренажерами і урізноманітнюватимуть дитяче дозвілля. 

Дитячі надувні батути.

Дитячі надувні батути відмінно підходять для дитячої площадки або дачі. Зазвичай такі батути мають форму дитячих ігрових комплексів з різними лабіринтами, атракціонами і гірками. 
Великий позитив для власників надувного батута в тому, що його можна легко зберігати: в здутому стані батут займає дуже мало місця.

Уточнити пошуковий запит

Виробники