СЛАЙСЕРИ КУХОННІ


Ломтерізка Gorenje - R 706 A
153-34707
Нержавіюча сталь 1-15 мм мм
4499 Грн
Ломтерізка Gorenje - R 707 A
153-40315
Китай Сріблястий
5399 Грн
Ломтерізка Gorenje - R 901 A
153-36236
Нержавіюча сталь Окремо стоїть
8999 Грн
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)
СЛАЙСЕРИ КУХОННІ
ЯК ВИБРАТИ ПРОФЕСІЙНИЙ СЛАЙСЕР
 
 
Слайсер (Скиборізка) - це професійне обладнання, яке дозволить швидко виконати нарізку будь-якого продукту. Професійний слайсер це незамінний помічник, який набув широкого використання підприємствами HoReCa і харчової промисловості. Моделі скиборізок відрізняються в залежності від продукту, що планують нарізати та типу закладу в якому його планується використовувати.
 
 
Принцип роботи
 
На направляючу слайсера викладається продукт, тримач фіксує його на панелі подачі і забезпечує щільне прилягання до ножа. Регулювання товщини шматочків проходить в межах від 1 до 16 мм. Примусове охолодження двигуна гарантує безперебійну експлуатацію і тривалий термін служби техніки. А захисний кожух ріжучого інструменту забезпечує безпеку для персоналу.
 
 
 
 
 
 

 
Види слайсерів
 
За продуктом що нарізається:
Моделі скиборізок відрізняються в залежності від продукту, який необхідно нарізати. Будь-який більш-менш твердий продукт можна перетворити на акуратні слайси, необхідної товщини, якщо пропустити його через спеціальне обладнання.
Але, наприклад, сир, хліб і риба відрізняються по щільності. Якщо нарізати хліб там же, де сир, то він просто розкришитися.
Відрізняється щільністю і рибне філе. Щоб шматочки були нарізані рівномірно і при цьому залишилися цілими, використовують різні робочі ножі-диски.
Слайсери для нарізування хліба оснащені спеціальними дисками з маленькими зубчиками, подібно пилочки. Слайсер, призначений для риби, має плаваючу каретку, яка дозволяє розміщувати філе риби під кутом по відношенню до ріжучого диска.
Слайсер для сиру має тефлонове покриття. Розрізняють універсальні слайсери і обладнання, яке спеціально розроблене для нарізки окремого продукту.
 
За типом управління:
  • Ручні слайсери. Для роботи з обладнанням цього виду доведеться виконувати кілька дій - подавати продукт для нарізки і обертати ніж. Ручні слайсери найменш популярні, але якщо у вас невеликий заклад і ви не часто нарізаєте продукти, то має сенс звернути увагу на таку модель. Тим більше що коштує ручний слайсер дешевше.
  • Напівавтоматичні слайсери. У великих ресторанах і фаст-фудах доречно використовувати слайсер-напівавтомат. Він працює за наступним принципом: електричний привід рухає ніж, а каретка направляється до ножа вручну.
  • Автоматичні слайсери. Необхідні на підприємствах, де кожен день нарізається велика кількість продуктів. Щоб слайсер нарізав продукт, досить встановити товщину шматочка на виході і подати продукт для нарізки на спеціальну робочу поверхню.
За областю застосування:
  • Побутові застосовуються не тільки на домашній кухні. Їх можна сміливо використовувати в невеликому закладі громадського харчування.
  • Професійні або промислові слайсери відрізняються не тільки швидкістю нарізки, а й діаметром ножа.
По розташуванню ріжучого диска:
  • Вертикальне положення (ніж під кутом 90°). У слайсера цього виду каретка для завантаження продуктів розташована горизонтально, під прямим кутом до ножа.
  • Гравітаційне (ніж під кутом менше 90°). Рухома каретка для завантаження продукції розміщена під нахилом до ріжучого диска. Під дією сили тяжіння скибочки сповзають в лоток.
 
Критерії вибору професійної скиборізки
 
Ніж. Це основний елемент слайсера, тому на нього потрібно звернути першочергову увагу. Від його діаметра залежить, перш за все, те, якої висоти продукти можна буде нарізати. Для домашніх кухонь, ресторанів та закладів громадського харчування можна вибирати моделі з діаметром ножа 195-275 мм, адже тут рідко нарізаються продукти більшого розміру. Для супермаркетів і виробництв більше підійдуть пристрої з діаметром понад 275 мм.
Оптимально, якщо ніж буде виготовлений з хромованої або нержавіючої сталі, або ж з кераміки. М'ясо, ковбаси та ковбасні вироби краще нарізати ножем з антибактеріальним покриттям.
Що ж стосується швидкості обертання ножа, то тут потрібно дотримуватися золотої середини. Багато хто вважає, що чим вище цей параметр, тим краще, але, насправді, оптимальною швидкістю є 200 оборотів/хв. При такій швидкості продукт буде нарізатися швидко, а його втрати будуть мінімальними. Варто враховувати особливості кожного продукту, тому краще зупинити вибір на моделі, де швидкість може регулюватися.
Також потрібно звернути увагу і на особливості заточування ножа. Пристрої з ножами прямий заточування коштують дешевше: при вмілому використанні вони впораються з нарізкою будь-якого ковбасного виробу або іншого продукту. Ножі з хвилеподібною заточкою набагато краще ріжуть продукти, які складаються з елементів різної щільності, а це численні сорти ковбас, тому вони краще.
Потужність і продуктивність. Чим вище потужність скиборізки, тим більше її продуктивність і вище енергоспоживання. Щоб мати потужний, але економічний приладом, необхідно звертати увагу на моделі з низьким енергоспоживанням, а це клас А.
Продуктивність визначається не тільки швидкістю роботи і тією кількістю скибочок, які слайсер може нарізати за певний період часу, але і тривалістю безперервної роботи. Тут все знову залежить від того, які вимоги висуваються до агрегату, і в яких цілях він буде використовуватися. Побутові моделі, як правило, без зупинки можуть працювати не більше години, а професійні - близько 4 годин, але деякі моделі демонструють і рекордні 12 годин безперервної роботи. Останні доповнюються функцією охолодження двигуна.
Корпус. Може бути металевим або пластиковим. Перший варіант, природно, більш надійний, але і більш дорогий. В основному, всі виробники дають на свої пристрої 1 рік гарантії, але працюють слайсери при дотриманні всіх правил експлуатації не менше 10 років.
Ім'я виробника. Лідерами в плані якості вважаються пристрої, виготовлені німецькими компаніями, а також італійськими виробниками. Є непогані скиборізки, виготовлені в Польщі і Китаї, вони дешевші, але при цьому показують непогану функціональність.
Безпека. Слайсер - це предмет, яким дуже легко нанести собі серйозні травми. Краще зупиняти свій вибір на тому пристрої, який включається тільки після натискання двох кнопок. Ніж повинен мати захисну огорожу з усіх боків, щоб пальці не могли доторкнутися до нього. Сам слайсер повинен бути зручним і стійким.
 
 
 
Відомі виробники Професійних Слайсерів
 
Італійська компанія Beckers. Спеціалізується на виробництві професійного обладнання для кафе, барів і ресторанів. Серед іншого особливою популярністю користуються промислові скиборізки Beckers. Ціна різних моделей варіюється. Власники закладів громадського харчування відзначають високу якість обладнання і легкість в експлуатації.
Італійська компанія Frosty. Пропонує в своєму асортименті переважно напівавтоматичні слайсери.  Прості в використанні і безпечні слайсери від італійського виробника зробили його популярним в Україні та за кордоном.
Компанія Bartscher. Родом з Німеччини за довгі роки роботи відома, як найдосвідченіший виробник професійного обладнання. Адже її історія почалася ще в 1876 році. Власники закладів, які вибирають слайсери від німецького виробника, довіряють досвіду Bartscher.
Компанія Sirman. Обладнання, що вважають одним з найбільш простих та зроумілих в управлінні. Користувачі приділяють особливу увагу моделі Mirra 250.
Компанія Celme. Обладнання даної компанії рахується особливо потужним. Користувачі вже оцінили модельний ряд Family та відзначили потужній двигун та плавне пересування каретки по підшипниках.
 

 

Інтернет – магазин «CENTUR» активно співпрацює з виробниками найкращого кухонного обладнання. Ми впевнені, що це співробітництво сприятиме розвитку сучасних технологій і їх успішному застосуванню в різних галузях. Професійні Слайсери купити значно полегшать роботу на кухні кафе, їдальні або ресторану. Професійні Скиборізки - незамінні помічники на кожній професійній кухні. Машини для нарізання гастрономічних продуктів значно прискорюють та покрашують процесс нарізки, дозволяючи зробити однакові по розмірам, формі, та красі шматочки.

Слайсер – різновид харчового обладнання для нарізки продуктів, саме з його допомогою можна отримати ідеальні скибочки. Саме слово «слайсер» має англійське походження (від слова «слайс – «наливати»), вперше така машинка була винайдена в 19 столітті вихідцем з Голландії м'ясником Ван Беркелем, з тих пір слайсер присутній чи не в кожній професійній кухні. Ми пропонуємо Вам придбати скиборізку професійну за найкращою ціною.

Різновиди слайсеров наступні: ручні (всі операції проводяться вручну), напівавтоматичні (диск крутиться сам, а каретку з продуктом пересуває оператор) і повністю автоматичні (використовуються на великих виробничих підприємствах). Нерідко в комплекті йде додатковий піддон, ножі, які заточують різні частини пристрою. За допомогою слайсера можна різати продукти різної щільності: м'ясо, ковбасу, овочі, сир. Окрема історія – сир, для його нарізки використовується тефлоновий ніж, тоді продукт не буде прилипати. Важливо звертати увагу на потужність, діаметр ножа, продуктивність, матеріал корпусу (краще всього – нержавіюча сталь та якісні сплави).

Професійний Слайсер – це не розкіш і не примха кухаря, а необхідність, адже нарізати продукти на шматочки вручну – завдання кропітке і віднімає купу часу. У нашому каталозі Ви знайдете великий асортимент товарів за доступними цінами! Вас приємно порадує якість продукції, її функціональність і продуктивність, а наші менеджери допоможуть підібрати ідеальну модель згідно Вашим потребам! Приємних покупок у магазині «CENTUR»!