ВАГИ ПЛАТФОРМНІ

ВАГИ ПЛАТФОРМНІ

Ваги Платформні.

Для зважування великих вантажів дуже зручними є Ваги Платформні.

Основний принцип роботи даних ваг наступний. Ваги виробничі забезпечуються платформою, в яку вбудовані тензодатчики. Вони перетворять силу тяжіння, що діє на пристрій прийому вантажу в електричний сигнал. Далі, сигнал обробляється ваговим терміналом і результат відображається в цифровому вигляді. Програмне забезпечення, яке встановлюється на дане устаткування, дозволяє створювати бази даних, виводити на друк протокол зважування, вести статистику. Довжина кабелю виносного терміналу може бути різною і на вимогу замовника може доходити до 50-ти метрів. Деякі моделі комплектуються спеціальної термінальною стійкою.

 Ваги Товарні мають автоматичну або напівавтоматичну настройку нуля, що дозволяє в будь-який момент дізнатися вагу вантажу без тари. Сучасні ваги можуть мати ряд додаткових корисних опції.

Ваги Платформні використовують для вирішення проблем пов'язаними з транспортної та складської логістикою. Платформні Ваги використовують для оптових складів, в торгівлі, в сільському господарстві, в промисловості та інших областях. Ваги Платформні бувають декількох видів: врізні, пандусні, підлогові, ваги для зважування худоби.

   За допомогою електронних Платформних Ваг можна істотно підвищити ефективність обліку товару і швидкість вантажообігу. Дане обладнання допомагає вирішувати безліч завдань, пов'язаних зі складської і транспортної логістикою. Платформні ваги випускаються в декількох модифікаціях і використовуються на підприємствах різної спрямованості, в сільському господарстві, торгівлі, на промислових і оптових базах. Головними характеристиками цих ваг є точність зважування та надійність обладнання.

 

   Використовують ваги платформні електронні при статичному зважуванні різноманітних вантажів. Це можуть бути контейнери, піддони, ящики, мішки, коробки і так далі. Як вже було сказано, користуються ними всюди, на будь-якому виробництві, на фермах, на складах і оптових базах.

Ваги Платформні бувають декількох видів: врізні, пандусні, підлогові, ваги для зважування худоби.

   До переваг Платформних Ваг можна віднести те, що у них є різні режими зважування.   

Вибірка маси тари проводиться на всьому діапазоні зважування. Нульове значення встановлюється автоматично або вручну. Захист електроніки від перевантаження і ударів становить 140% від межі зважування


Показано від 1 до 50 з 190 (всього сторінок: 4)