Інтернет-магазин CENTUR
  • 0 800 307 999
    Дзвінки безкоштовні
    ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42

Шафи холодильні фармацевтичні (медичні)

21 467 грн.
Під замовлення
Код товару: 33389
23 038 грн.
Під замовлення
Код товару: 33390

Фармакологічні холодильники - функції і призначення


Метою застосування фармацевтичних холодильних установок в аптеках і медичних установах є забезпечення дотримання рекомендованих виробником умов зберігання. Без виконання цих умов неможливо забезпечити збереження, ефективну якість і безпеку лікарських препаратів протягом терміну придатності.


Що таке аптечний холодильник і яке його головне цільове значення?


Кожен лікувальний промисловий засіб має власні терміни і рекомендації по збереженню, що гарантують збереження його придатності, ефективної дії і незмінного хімічного складу.
При недотриманні цих параметрів відбувається зміна фізичних і хімічних властивостей медичних препаратів.  Попросту, ліки в кращому випадку просто втрачають свої лікувальні властивості, а в гіршому - перероджується, викликаючи побічні ефекти і важкі отруєння.
Детально для кожного лікарства, ці правила прописані в анотаціях і інструкціях підприємств-виробників.


До завдань фармацевтичних та лабораторних холодильних установок входять:


•    Ізоляція від впливу світла та ультрафіолетового випромінювання. Для цієї мети використовується термоскло з нанесенням покриття (бронзи) або металеві дверцята.
•    Запобігання від контакту із зайвою вологістю. Досягається технологією ізольованого гіпердинамічного охолодження камери.
•    Захист від дії підвищених термовпливів. Забезпечується завданням і підтриманням зазначених температурних нормативів з кроком похибки не вище 2 градуса за Цельсієм.
•    Обмеження низькотемпературного впливу. Додатково до датчика заданої температури додається функція звукового сигналізатора про відхилення термічних значень в бік зменшення. 


Спеціалізовані модифікації медичних термошаф 


Крім морозилок загального профілю, призначених для заощадження в оптимальному режимі широкого спектра фармзасобів, існують вузькоспеціалізовані холодогенеруючі установки.
Шафи для утримання вакцин, біологічних матеріалів (продуктів крові та інших) і імунобіологічних лікарських зразків. Обладнані для підтримки необхідних режимів охолодження і терморегулювання. Входять в комплект незмінного оснащення аптек, лікарень і поліклінічних відділень.
Холодильні сейфи для наркотиків, активних психотропів, сильнодіючих анальгетиків, міорелаксантів, медичних отрут і інших звітних категорій ліків. Відрізняються виконанням охоронного призначення. У таких конструкціях додатково використовується металевий сейф або антивандальні пристрої (решітки та ін.) Для виключення стороннього доступу до медзасоби обмеженого обороту.


Для фіксації і контролю режимних показників на охолоджуючі агрегати встановлюються термореєстратори - допоміжні контролюючі пристрої.


Обов'язкові характеристики і функціональні завдання аптекарських терморегульованих холодильників


Основні відмінності холодильних і морозильних апаратів для фармакологічного застосування від побутових побратимів є:
•    Конструктивне виконання з урахуванням специфічних вимог до особливостей параметрів збереження різних груп ліків і матеріалів.
•    Поєднання охолодження із захистом від впливу зовнішніх факторів - освітленості, ультрафіолету, вологості і надмірно низьких температур.
•    Дотримання строгих заданих показників термічних і інших метричних величин.
•    Контроль всього спектру внутрішніх кліматичних показників і сигналізація про їх відхилення від норми.
•    Забезпечення роздільного збережених умов за допомогою камер різного функціонального призначення.
•    Обмеження несанкціонованого доступу сторонніх і осіб, які не мають допуску до контакту з препаратами спеціального призначення або потенційно небезпечними.


Для таких камер необхідна наявність документації, сертифікатів і результатів тестування на відповідність вимогам стандартів якості та безпеки, передбачених чинним законодавством. 


Критерії вибору модифікації
Первинно визначають призначення агрегату - для яких типів речовин і експлуатаційних даних він призначається. Згідно з цими критеріями підбирається підходяща модель і, при необхідності, додаткове обладнання (контролери, антивандальні та обмежувальні елементи і ін.)
Ціна на якісні холодильники перевірених виробників насправді заощадить витрати на обслуговування і сервісну профілактику, забезпечивши безвідмовну роботу і експлуатацію техніки протягом довгого терміну.
Для можливості користування термокамерою в лікарських установах та аптекарських закладах потрібна відповідна супровідний документальне оформлення, яке підтверджує законний статус оснащення. Такі папери надають тільки офіційні виробники і їх підтверджені представники.

 

Виробники