пн-пт з 9:00 до 21:00
Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
  • 032 242 69 38
  • +38 067 373 59 60
  • +38 063 334 20 50
  • +38 050 300 38 42

Столи Холодильні і Теплові каталог, фото у Львові

Можлива електронна оплата:
  
  
  

Столи Холодильні, Столи Морозильні і Столи Теплові

Столи Охолоджувальні

Холодильні Столи і Морозильні Столи (Охолоджувальні Столи) - це столи зі штучним охолодженням внутрішнього об'єму столу. Холодильні і Морозильні Столи є необхідним обладнанням на будь-якій професійній кухні, адже вони поєднують функцію Робочої Поверхні і Холодильної або Морозильної камери, тому персоналу кухні не буде потреби витрачати час на те аби ходити за необхідними продуктами для страв до Холодильника, а потім відносити готові страви. Отже ці столи призначені для приготування страв а також для зберігання харчових продуктів, готових страв, кулінарії або напоїв у внутрішній камері столу.Холодильні і Морозильні Столи використовуються на професійних кухнях Ресторанів, Кафе, Барів, Їдалень і інших закладів громадського харчування, а також як складові елементи в Лініях Роздачі - в цьому випадку стільниця використовується як прилавок. Стільниці охолоджувальних столів як правило виготовляється з нержавіючої сталі, мармуру, граніту або пластику.

За температурним режимом охолоджувальні столи поділяються:

 За своїми функціями охолоджувальні столи поділяються:

  • Саладети,
  • Холодильні Столи для Піци - є незамінним обладнанням для закладів харчування в яких випікається Піца. Для приготування Красту стільниця холодильних столів для Піци, як правило виготовляється з мармуру або граніту. Холодильна установка підтримує спеціально заданий температурний режим. Крім того деякі Столи для Піци оснащуються спеціальними поличками або вітринами з гастроємностями для зберігання інгредієнтів;
  • Барні системи
  • Барні холодильні Столи - представляють собою Міні-Бар зі стільницею зверху, яка використовується як робоча поверхня; 
  • Столи для Кафе - представляють собою холодильну камеру з дверцятами і стільницею з функцією робочої поверхні

Столи Теплові

Теплові Столи - все частіше використовуються на професійних кухнях. Вони вляють собою тумбу з дверцятами, всередині якої підтримується задана висока температура необхідна для того щоб не охололи приготовані страви. Стільниця використовується як робоча поверхня. Отже Теплові Столи використовуються в основному задля тимчасового зберігання приготованих гарячих страв і чудово економить робочий простір кухні. Крім того Теплові Столи можуть використовуватись як складова частина Лінії Роздачі - в цьому випадку стільниця використовується як прилавок для видачі заказів клієнтам. 

Виробники