Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
 • 0 800 307 999
  Дзвінки безкоштовні
  ЦІЛОДОБОВО
 • 032 242 69 38
 • +38 063 334 20 50
 • 050 300 38 42

Соковитискачі Механічні

Можлива електронна оплата:
  
  
  
1 461 грн.
На складі
Код товару: 35812
1 569 грн.
На складі
Код товару: 36507
1 055 грн.
На складі
Код товару: 21502
2 191 грн.
На складі
Код товару: 15267
1 640 грн.
На складі
Код товару: 21424
2 056 грн.
Товар закінчується
Код товару: 36508
1 082 грн.
Товар закінчується
Код товару: 36525
1 839 грн.
Товар закінчується
Код товару: 15076
866 грн.
Товар закінчується
Код товару: 20943
7 817 грн.
Товар закінчується
Код товару: 30412
1 640 грн.
Товар закінчується
Код товару: 15162
10 820 грн.
Товар закінчується
Код товару: 16445
3 327 грн.
Під замовлення
Код товару: 27034
1 грн.
Немає на складі
Код товару: 15128
1 650 грн.
Немає на складі
Код товару: 16483
717 грн.
Немає на складі
Код товару: 17400
1 грн.
Немає на складі
Код товару: 15156
8 358 грн.
Немає на складі
Код товару: 29336
2 787 грн.
Немає на складі
Код товару: 21617

Соковитискачі Механічні для цитрусових

 

Механические соковыжималкиПопит на свіжовичавлені соки продовжує зростати з кожним роком. Багато людей прагнуть до здорового способу життя, і тому в барах і кафе нерідко замість алкогольних коктейлів замовляють натуральні напої. Стакан свіжовичавленого соку – чудовий спосіб зарядитися енергією і поповнити запас корисних мікроелементів.

 

Типи Соковитискачів Механічних Ручних

За своєю конструкцією розрізняють два типи механізмів преса: Важільний і Редукторний. При Важільному механізмі зусилля спрямовані на важіль відразу передаються на плід, з якого витискається сік, тобто кількість соку повністю залежить від сили натискання. Моделі обладнані Редукторним Механізмом вимагають менших зусиль, завдяки наявності в конструкції шестерні. На неї передається велика частина навантаження, що спрощує приготування соків.

Види Соковитискачів Механічних

Соковитискач Механічний Ручний існує не тільки у вигляді пресового механізму. Ручними вважаються і пристрої з іншою конструкцією. До основних видів відносяться:

 • пресові;
 • шнекові, які схожі на м'ясорубку і бувають з вертикальним або горизонтальним розташуванням шнека;
 • соковитсачі для цитрусових.

Де застосовується Соковитискач Механічний Ручний?

Для отримання чудового вітамінного напою в ресторанах і барах зазвичай використовується Соковитискач Механічний Ручний, професійний, або по-іншому Механічна Соковижималка. Вона дозволяє не тільки віджати сік, але і продемонструвати дивовижний процес покупцям. Завдяки наочності приготування напою, останнім часом поширилася тенденція продавати свіжі соки в громадських місцях: на вулицях, у супермаркетах, розважальних центрах. Головне – зробити процес приготування естетичним і красивим.

Прес для Цитрусових

Невелика вартість механічного преса для соку, порівняно з електричними, зумовила їх популярність і в закладах фаст-фуду. Преси для Цитрусових є практично в кожному підприємстві громадського харчування. Також соковитискач механічний для цитрусових придатний і для домашнього використання. Соковитискач Механічний ручний - це відмінне придбання, яке швидко стане найбільш затребуваним кухонним приладом.

Конструктивні особливості

Соковыжималка механическая ручнаяПрофесійний Соковитискач для Цитрусових Ручний чинить тиск на продукти допомогою важеля і працює за принципом преса. Хочете зробити сік? Просто покладіть апельсин, гранат або помідор і натисніть на ручку преса для соку. Чим сильніше тиск, тим вище ефективність і тим більше соку ви отримаєте.

Надійна і нехитра конструкція дозволяє в процесі експлуатації механічної соковижималки представленої, у Львові магазином «CENTUR», уникнути всіляких поломок, пошкоджень і несправностей.

Плюси і мінуси Механічних Соковитискачів

З мінусів можна відзначити невисоку продуктивність і фізичні зусилля, які необхідно докласти для отримання соку.

Плюсів набагато більше:

 • Якість соку. Соковижималка Механічна для апельсинів, інших цитрусових, овочів і фруктів видає в результаті смачний напій з невеликою кількістю м'якоті і зберігає всі вітаміни і мінерали.
 • Довговічність. Простий механізм при мінімальному догляді прослужить багато років. Під час транспортування і міжсезоння соковитискач можна зберігати в розібраному вигляді.
 • Гігієнічність. Всі деталі пристрою, які стикаються з продуктами, виготовлені з харчової нержавіючої сталі.
 • Наочність процесу – як вже писалося вище, Соковижималка Механічна дозволяє продемонструвати процес одержання соку. А це одна з важливих умов формування купівельного попиту.
 • Доступна ціна. Вартість Соковижималок Механічних істотно нижче електричних приладів. Вона швидко окупається і продовжує приносити чистий дохід.

Соковыжималка механическая для цитрусовыхОсновним недоліком Ручних Механічних Соковижималок вважається їх низька швидкість приготування соку. Відсутність автоматизації призводить до того, що всі дії необхідно виконувати самостійно. Розрізати фрукт, покласти його в чашу, натискати на важіль буде досить утомливо якщо потрібно приготувати велику кількість соку. Коли необхідно переробити багато плодів вибрати краще великій прес, або продуктивну електричну соковижималку. Також, багато ручних пресових моделей, особливо дешеві, не зможуть віджимати тверді плоди.

Великі овочі і фрукти доводиться розрізати на кілька частин, що збільшує час приготування напою. Якщо передбачається робити сік з м'яких плодів і в не великих кількостях, то всі недоліки ручних пресів перекриваються їх перевагами.

При виборі Ручної Механічної Соковижималки варто звернути увагу на кілька моментів. Важлива міцність матеріалу, з якого зроблено пристрій. Хоч конструкція і проста, перед покупкою краще попросити продавця продемонструвати як соковижималка розбирається, щоб уникнути труднощів при її експлуатації. Важливий і розмір отворів в ситі. Краще вибрати модель де вони невеликі, це дозволить готувати сік з меншою кількістю м'якоті.

 

Наш інтернет-магазин - «CENTUR» пропонує купити Соковитискач Механічний, за вигідною ціною. В каталозі великий вибір соковитискачів від провідних світових брендів Frosty, Can Can, Mascot, Pimak, Stalgast, Vema, Beckers, Hendi.

Виробники