Інтернет-магазин CENTUR
  • 0 800 307 999
    Дзвінки безкоштовні
    ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42

Соковитискачі Шнекові

5 960 грн. 5 284 грн.
На складі
Код товару: 28734
6 367 грн.
На складі
Код товару: 39996
6 694 грн.
На складі
Код товару: 39997
4 069 грн.
На складі
Код товару: 28511
8 157 грн.
На складі
Код товару: 21467
32 999 грн.
Під замовлення
Код товару: 37469
5 033 грн.
Товар закінчується
Код товару: 25817
4 474 грн.
Товар закінчується
Код товару: 25818
Двохпозиційна насадка-подрібнювач до соковитискачів Kuvings всіх моделей.
1 грн.
Немає на складі
Код товару: 15212
5 415 грн.
Немає на складі
Код товару: 28512
6 592 грн.
Немає на складі
Код товару: 35059
4 384 грн.
Немає на складі
Код товару: 15862

Шнековий Соковитискач що це?

Принцип роботи.

Шнековая соковыжималкаШнековий Соковитискач це абсолютно новий тип пресових соковитискачів, в яких сік витягується автоматичним способом при швидкості 40-80 оборотів в хвилину. Даний спосіб добування соку дозволяє зберегти максимальну кількість корисних речовин. Електричні шнекові соковитискачі це, по суті, автоматизований пресовий механізм.

У Шнекових Соковитискачах принцип роботи схожий з м'ясорубкою, завантажувальний отвір подаються фрукти, коренеплоди, ягоди, трава, овочі, далі спеціальної форми одинарний або подвійний гвинт шнек захоплює продукт, і перемелює його, видавлюючи з нього сік і відкидаючи в сторону макуху. Весь процес відбувається швидко завдяки продуманій формі шнека і чаші, в різні боки розподіляється сік і макуха.

Є відмінності в механізмі роботи шнекових соковитискачів як горизонтального, так і вертикального плану.

 

Види Шнекових Соковитискачів.

У Шнекових Соковижималках вертикального виду Гвинт або Шнек зроблений таким чином, що дозволяє автоматично різати і втягувати вкладені фрукти і овочі, а це в свою чергу дозволяє гнати сік без використання штовхача.

Соковыжималки шнековыеГвинт-Шнек у вертикальних Шнекових Соковитискачах зроблений з пластику, який у 8 разів міцніший від звичайного, аналогічні матеріали застосовуються і для сіточки зі спеціальним металевим плетінням, яка виключає розломи при високих навантаженнях роботи автоматичного пресу.

У шнекових соковитискачах горизонтального виду завжди доводиться працювати штовхачем, що в свою чергу забирає час, який можна було б використати на нарізування овочів і фруктів. Горизонтальні соковижималки мають перевагу в віджимі соку з трави.

З усього розмаїття соковитискачів найбільш затребуваними залишаються Шнекові Соковитискачі з Південної Кореї брендів HUROM, KUVINGS.

Існують промислові Шнекові Соковитискачі великих розмірів і професійні, які вміщуються на столі, в них робочі механізми виконуються з нержавіючої сталі, що забезпечує довгий термін роботи при великих навантаженнях. Професійні Шнекові Соковитискачі не так швидко витягують сік, як Відцентрові, але вони здатні видобувати сік практично з усього і у великих кількостях.

Так само існують соковижималки з ручним приводом. Такі соковижималки компактні в розмірах і їх можна брати з собою у відрядження або на дачу, де існує проблема з електроенергією. Швидко отримати сік на них не вийде.

 

Розрізняють Шнекові Соковитискачі преміум класу і бюджетні

Соковижималки преміум класу виробляють з дорогих екологічно чистих матеріалів, при виробництві корпусу використовують дорогу технологію нанесення покриття. В основному це соковитискачі корейських виробників, які мають багату комплектацію, що включає всілякі насадки, пристосування, що полегшують очищення соковижималки. Соковижималки преміум класу гарні, та мають широку колірну гаму.

 

Відмінні особливості Шнекових і Відцентрових соковитискачів. Як вибрати шнековий соковитискач.

Існує ряд особливостей шнекових соковижималок, що роблять їх відмінними від відцентрових соковижималок.

У порівнянні з відцентровими соковижималками Шнекові Соковитискачі здатні витискувати з деяких продуктів більше соку - це пов'язано з тим, що принципом роботи в шнекових соковижималках є розламування і видавлювання, що завдяки їхній особливій конструкції дозволяє обробляти кожен шматочок продукту.

Шнековая соковыжималка что этоУ відцентрових соковижималках немає можливості вилучення соку із трав та ягід, в той же час шнекова соковижималка володіє такими можливостями. Шнеки здатні видобувати сік не тільки з овочів, фруктів, але і повноцінно отримувати з ягід, трав (паростки пшениці та інших злаків, дикі трави, як пирій, подорожник), хвої.

Шнекові соковитискачі дозволяють отримувати сік без піни, однак, у вертикальному типі соковижималок сік з деяких трав все ж виходить з піною, пов'язано це з великою трудністю отримання соку з трав, в горизонтальних шнеках сік з трав виходить з меншою кількістю піни.

Завдяки особливій конструкції та малій швидкості роботи шнекової соковижималки, нагрівання соку і його контакт з повітрям зведені до мінімуму - що дає можливість отримувати сік з максимально корисними властивостями. У центрифужних соковижималках відбувається нагрівання соку і сильний контакт з повітрям, що приводить до більш швидкого окислення соку і втрати частини його корисних властивостей.

Шнекова соковижималка вертикального типу дозволяє без її розбору отримувати соки без змішування, для цього необхідно в працюючий соковитискач влити пару чашок води і він сам очиститься, але це не значить, що його взагалі не потрібно мити, будь-який прилад після використання потрібно мити, щоб виключити розмноження шкідливих грибків і бактерій.

Вертикальні шнекові соковитискачі зручні у користуванні, в них практично не потрібно використовувати штовхач, що в свою чергу економить час на підготовку, нарізку продукту, вийняток становлять трави, і в порівнянні з горизонтальними шнеками вони компактні та займають менше місця на кухні.

 

Основні особливості Шнекових Соковижималок

У шнекових соковижималках використовується потужний низькошвидкіний, яле досить економічний двигун в 150-250 Вт, який на виході дає 2,7-3 к. с. Двигун має систему захисту від перевантажень. Впровадження спеціальної технології ГЕ з ultem дозволило посилити робочі механізми з пластику у 8 разів. У порівнянні з відцентровими соковижималками, шнекові набагато тихіші в роботі. Укомплектованість деяких моделей спеціальним ситом з великими отворами дозволяє робити пюре. Вертикальні шнеки компактні і зручні у користуванні. І головне - витяг більшої кількості соку із збереженням більшої кількості корисних речовин.

Для всіх бажаючих купити Шнековий Соковитискач в україні до послуг наш магазин «ЦЕНТУР»: звертайтеся до нас у будь-який зручний для вас час.

Виробники