КАВОМОЛКИ ПОБУТОВІ І ПРОФЕСІЙНІ

КАВОМОЛКИ ПОБУТОВІ І ПРОФЕСІЙНІ

Кавомолка електрична

Для всіх, хто полюбляє натуральну каву, кавомолка електрична являється найбільш необхідним кухонним приладом. На це впливає фактор того, де саме Ви готуєте свою улюблену каву в турці або за допомогою кавоварки. Запах меленої кави для любителів напою – це асоціація з пробудженням і початком нового дня. Тому інтернет-магазин «Centurion» підготував для Вас все, щоб Ви змогли придбати кавомолку за низькою ціною. Високоякісна професійна кавомолка купити яку Ви зможете в нашому магазині стане найкращім способом готувати смачну каву. У нас, Вами буде придбана найкраща кавомолка ціна у Львові на неї лояльна та по карману кожному.

Справжній смак кави і його чарівний аромат можна відчути тільки, приготувавши його з свіжомелених зерен. Аромат кави настільки сильний, скільки і легкий, тому перемелену каву потрібно зберігати в щільно закритій упаковці або посуді.Кавові гурмани знають відмінність між кавою порошком різного ступеня помелу. Для того щоб приготувати ідеальну каву з того чи іншого рецепту необхідна певна фракція. В ручній кавомолці неможливо зробити однаковий помел. Але якщо порошок був перемолотий нерівномірно, тоді великі частинки не зможуть віддати свій аромат і смак. Електричні кавомолки покликані вирішити дану проблему.

У нашому магазині «Centurion» Ви знайдете відмінні кавомолки від найкращіх брендів. Ціни на кавомолки варюються в залежності від потужності і матеріалу, з якого зроблений корпус. Всі моделі кавоварок є якісними і функціональними. Всі вони забезпечені зрозумілими інструкціями з експлуатації, тому складнощів при їх використанні не виникне навіть у новачків. За допомогою представлених кофемолок можна робити не тільки каву, але і цукрову пудру з цукру, мигдалеве борошно з мигдалю і так далі.

Будь-якому прихильнику благоуханної кави знайоме пристосування, яке перемелює кавові зернятка. Це кавомолка. Але такою, якою ми звикли її бачити, вона стала порівняно недавно. Та цьому передувала нескінченна дорога становлення. Колись давно зерна не перемелювали , а варили цілими, або попередньо замочували у воді. Справжній прорив влаштували араби-кочівники (бедуїни). Вони почали роздрібнювати кавові зерна в чаші особливим перстом. Виходив досить незграбний помел, але він абсолютно організовував арабів. Цей процес вимагав величезної кількості зусиль.

Наступним кроком у становленні кавомолки стало виникнення особливого ручного приладу, який дозволяв молоти зернятка значно дрібніше, ніж за допомогою ступки. Таким приладом стали ручні кавомолки. Це сталося приблизно в п'ятнадцятому столітті. І знову ж таки завдяки арабам. Ручний млин для кавових зерняток, який знайомий практично всім людям, являв собою агрегат квадратної форми. На ньому розміщувалася обертова ручка, а самі вже мелені зерна витягувалися за допомогою висування особливої шухлядки з бічної сторони. Помел здійснювався за рахунок жорен. Такого роду кавомолки були як з металевими, так і з глиняними жорнами. Особливою зручністю вони не відрізнялися, але дуже багато людей хотіли заволодіти такою кавомолкою щоб прикрасити свою кухню. Так як це було дуже вишуканим предметом декору. Ручний млин, який використовують на Сході, відрізняється від вищевказаної циліндричної форми.

Прийнято вважати що східна кавомолка більш зручна і комфортна у використанні саме за такої форми і знімної ручки, так і помел виходив більш якісний. Негативним і незручним було лише те, що вона була розрахована на дуже невелику кількість порцій. Наступний етап еволюції – це роторна кавомолка. Вона нагадує сучасну електричну кавомолку, в який люди почали перемелювати не тільки кавові зерна, але і інші сипкі продукти, горіхи, цукор.

І нарешті виникнення справжніх кавових машин. Розробники цих агрегатів зробили все можливе для того, щоб напій вийшов неймовірно ароматним, міцним і приємним на смак. До того ж кавоварки оснащені особливим регулятором, завдяки якому з'явилася фантастична можливість самостійно обрати тонкість помелу.