МЕБЛІ ДЛЯ КАФЕ І РЕСТОРАНІВ

МЕБЛІ ДЛЯ КАФЕ І РЕСТОРАНІВ
Атмосфера розважальних закладів: кафе, ресторанів, барів, клубів безпосередньо залежить від оформлення приміщення. Погодьтеся, меблі грають в даному випадку надзвичайно важливу роль, адже від комфортності і привабливості предметів інтер'єру залежить популярність закладу. Отже, вибираємо меблі для кафе.

Кафе: вуличне і внутрішнє оформлення 

Меблі для кафе в першу чергу повинні бути зручними, надійними, відповідати тематиці заклади і стилістично доповнювати його. Якщо Ви власник сімейного кафе, варто врахувати, що дивани і стільці обов'язково повинні бути стійкі до різних забруднень і бути максимально безпечними для маленьких відвідувачів. Для інтернет кафе вибирайте зручні крісла, в яких приємно проводити тривалий час. Недорогі дерев'яні або пластикові меблі доречні у вуличних кафе і барах. Відмінне доповнення літніх майданчиків плетені вуличні меблі, а також комплекти диванів, крісел і столів з лози з кованими елементами, дешево придбати які можна у нас.

Камерність: ресторан 

Меблі для ресторанів говорять про статус закладу. М'які або дерев'яні вони повинні бути стильними і сучасними, але разом з тим зручними і практичними. Меблі для ресторанів економ класу найчастіше виконані з хромованих елементів і якісного пластику, елітні заклади обставляють, як правило, якісними дерев'яними меблями і м'якими диванами зі шкіри. Елітні заклади прикрашені дорогими авторськими меблями в класичному або хай-тек стилі.