Інтернет-магазин CENTUR
  • 0 800 307 999
    Дзвінки безкоштовні
    ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42

Компанія CENTURION виготовляє за окремими індивідуальними розмірами і конструкціями ще одне незамінне обладнання для професійної кухні – Столи, Мийки, Витяжки і інше нейтральне обладнання з високоякісної харчової нержавіючої сталі. Ця продукція виготовляється в найбільш стислі терміни з високоякісної харчової нержавіючої сталі. Сталь не вбирає запахи, легко миється і може оброблятися різними миючими засобами - що дуже важливо, на професійних кухнях де безперервно обробляються різні види продуктів.

Зокрема:

Стіл виробничий (Стіл обробний, Стіл металевий, Стіл з нержавійки, Стіл обробний виробничий) - нейтральне обладнання для професійної кухні, на якому обробляють різні продукти і готують страви. Обробний стіл також може виступати в якості допоміжної робочої поверхні, куди ставлять кухонний інвентар і посуд (сковороди, тарілки і інше).

Столи обробні широко використовуються в виробничих цехах закладів швидкого харчування, продуктових магазинах і супермаркетах, на харчових комбінатах і в обробних цехах харчових підприємств. Для цих цілей також можна використовувати стіл виробничий. Ціна на виробничий стіл повністю виправдовується його функціональними якостями.

 

Ванна Миєчна Виробнича (Ванна Мийна) - професійні нейтральні Мийки для закладів громадського харчування. Ванни Миєчні можуть бути односекційними, двохсекційними і трьохсекційними і використовуються для миття посуду та інвентаря в посудомийному цеху кухні закладу громадського харчування, а також для миття овочів, розморожування заморожених продуктів і напівфабрикатів.

Для миття котлів використовуються ванни котломиєчні. За своєю конструкції Ванни Мийні Виробничі діляться на:

Ванни мийні Зварні - складаються з каркасу і зварної ємності ванни

Ванни мийні штамповані (Ванни суцільнотягнені) - складаються з каркасу і штампованої ємності ванни.

Ванни мийні поставляються без сифонів.

 

Витяжка виробнича (Зонт Витяжний, Зонт Вентиляційний) – є ще одним необхідним елементом в системі вентиляції кухонного приміщення ресторану, кафе, їдальні та іншого закладу громадського харчування. Витяжки (Вентиляційні Зонти, Витяжні Зонти) встановлюються безпосередньо над Тепловим Обладнанням на професійній кухні і виконують очищеня повітря від суміші водяної пари, жирів, масел і запахів.

Принцип дії Витяжного Накриття досить простий: розігріте повітря з парами масел і жирів і всмоктується в Вентиляційний Зонт. Під час проходження через фільтр Витяжки гаряче повітря проходить через стінки фільтра з лабіринтовою структурою. Завдяки температурному перепаду масла і жири конденсуються і відокремлюються від повітря. Потім масла стікають по герметичному зливному каналу в накопичувальний стакан.

Для більш легкого видалення жирів з накопичувального стакану - в нього рекомендується попередньо заливати рідкий миючий засіб.

Зонт Витяжний (Зонт Вентиляційний) буває двох типів: Припливно-витяжні Зонти і Витяжні Зонти. За своєю конструкцією Кухонні Витяжки поділяються на:

Витяжки Пристінні,

Витяжки Острівні.

Вибір Зонтів Вентиляційних залежить від їх розташування і розміру Теплового Обладнання. За наявними стандартами габаритний розмір Кухонної Витяжки має перевищувати розміри Теплового Обладнання над яким вона розміщена, не менше ніж на 100 мм.

Усі наявні для продажу у нас Витяжні Зонти (Вентиляційні Зонти) виробляються з харчової нержавіючої сталі марок AISI 409, AISI 430, AISI 304. Витяжки виробляються і з Жировловлюючим Фільтром  і без Фільтра. Також за бажанням замовника Витяжки комплектуються лампою підсвічування.

 

Купляючи високоякісне нейтральне кухонне обладнання в нашій компанії, Ви гарантовано отримаєте високоякісне обладнання, яке прослужить Вам багато років, швидку і комфортну доставку та економію свого часу.

 

Виробники