Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
 • 0 800 307 999
  Дзвінки безкоштовні
  ЦІЛОДОБОВО
 • 032 242 69 38
 • +38 063 334 20 50
 • 050 300 38 42

АПАРАТИ ДЛЯ ШАУРМИ

Апарати для Поп-Корну

Можлива електронна оплата:
  
  
  
7 956 грн. 7 479 грн.
Під замовлення
Код товару: 14430
8 262 грн. 7 767 грн.
Під замовлення
Код товару: 16938
Обсяг, л: 67 Вага, кг:  Ширина, мм: 850 Глибина, мм: 628 Висота, мм: 860
5 520 грн. 5 189 грн.
На складі
Код товару: 15791
4 135 грн.
Товар закінчується
Код товару: 20810
1 845 грн.
Немає на складі
Код товару: 28469
1 грн.
Немає на складі
Код товару: 14649

Апарат для попкорну – розумне придбання для бізнесу

Приготування попкорну – вигідний бізнес, що не вимагає серйозних капіталовкладень на першому етапі. Почати виробництво можна навіть з установки невеликого апарата для попкорну будинку і торгувати у Львові продуктом на винос біля стадіонів та кінотеатрів. Але серйозний прибуток почнеться при використанні обладнання для попкорну в місцях продажу. Яскравий красивий візок і дражливий аромат повітряної кукурудзи залучають і дорослих, і дітей. І перше, що потрібно зробити, починаючи цю нову для себе діяльність – придбати апарат для приготування попкорну.

Характеристики обладнання для попкорну

Щоб зерна при приготуванні не пересушувались, були м'якими, об'ємними і хрусткими, апарат для виробництва попкорну повинен бути якісним, навіть якщо ви купуєте прилад недорого. Якість обладнання для попкорну залежить від матеріалу котла, рухливості та легкості його кришки, конфігурації і плавності ковзання мішалки, наявності у машини додаткових опцій. При покупці апарату для приготування попкорну першочергову увагу потрібно звертати на такі його характеристики:

 • тип живлення обладнання для попкорну – апарати, що працюють на газі, мобільні, невеликий газовий балон дозволить використовувати таке обладнання у скверах, парках та на вулиці. Стаціонарне обладнання для виробництва попкорну працює від електромережі;
 • об'єм камери – від нього залежить виробництво продукту в одиницю часу. Вимірюється він в унціях і в залежності від цього показника апарати для попкорну діляться на високопродуктивні із завантаженням до 49 унцій (до 8 кг готового продукту на годину), середнього рівня продуктивності (6-12 унцій) і побутові (1-2 унції). Вартість обладнання для попкорну багато в чому залежить саме від обсягу камери;
 • декоративне оздоблення – стильний дизайн і яскравий декор апаратів для приготування попкорну незмінно звертають на себе увагу покупців і, в чималому ступені сприяють зростанню продажів.

Купуючи обладнання для попкорну, потрібно відразу продумати доступність запчастин до нього. І в цьому сенсі поза конкуренцією апарати виробництва компанії Кий, зроблені в Україні.

Купити апарат для попкорну вигідно тому, що:

 • пристрій має компактні габарити, а це, в свою чергу, дозволяє розмістити точку продажу попкорна в будь-якому місці;
 • апарат простий в експлуатації і догляді;
 • дозволяє готувати попкорн без використання масла і маргарину, що неабияк впливає на його смакові якості;
 • корпус апарату, як правило, виконаний в яскравому дизайні, що привертає увагу відпочиваючих;
 • постійна циркуляція гарячого повітря дозволяє зберегти всі поживні властивості зерен кукурудзи.

  Пристрій апарату для приготування попкорну

  • Конструктивно прилад не являє собою нічого складного. Складається обладнання для виробництва попкорну з:
   • скляної камери, в якій знаходиться котел з нагріваючим елементом;
   • кришка;
   • простий механізм перемішування.

   Для приготування знадобиться засипати в ємність котла потрібну кількість зерен, додати олії, приправ (солоних або солодких) і чекати поки з'явиться закуска. Вона в буквальному сенсі почне висипатися в вітринну камеру, тобто за приготуванням можуть стежити навіть самі відвідувачі.

   Професійний попкорн автомат здатний застосовуватися в промислових масштабах. Такі пристрої здатні готувати близько 4-5 кілограм закуски протягом однієї години. Сам процес приготування і перетворення зерна в запашний і м'який попкорн відбувається таким чином:

   • в котлі досягається температура близько 200 градусів;
   • крапелька води, що знаходиться всередині зерна закіпає, оболонка розривається, а розм'якшений під тиском крохмаль перетворюється в білосніжні ласощі;
   • масло і приправа вже покривають поверхню зерен, на виході виходить гарний, ароматний попкорн, який висипається з ємності.

   У такому вигляді закуска готова до подачі клієнтам. Трохи перемішавши і вспушивши зерна, можна насипати їх у стаканчики і подавати відвідувачам.

   Складові частини котла виготовлені з нержавіючої сталі, внутрішні елементи з антипригарним покриттям. За рахунок цього зерна не пережарюються і не прилипають до стінок агрегату.

   Вирішивши придбати апарат для приготування попкорна, зверніть увагу на найбільш продавані моделі: апарати EWT INOX, Inoxtech. Непогано себе зарекомендували також апарати українського виробництва КИЙ. За технічними даними вони нічим не відрізняються від імпортних, але за ціною дешевше. До того ж вони постійно є в наявності.

   А щоб урізноманітнити меню вуличної торгової точки, поставте поруч з апаратом для попкорну апарат для цукрової вати. Капіталовкладення у цей бізнес мінімальні - для виробництва цукрової вати потрібні тільки дерев'яні палички для вати і цукор. Але черга до вашого пересувного прилавка подвоїться точно.

Виробники