Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
  • 0 800 307 999
    Дзвінки безкоштовні
    ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42

Кавомолки напівпрофесійні

Можлива електронна оплата:
  
  
  
2 000 грн.
На складі
Код товару: 14421
2 300 грн.
На складі
Код товару: 14422
2 650 грн.
На складі
Код товару: 14423
960 грн.
Товар закінчується
Код товару: 14420
719 грн.
Товар закінчується
Код товару: 26460
859 грн.
Товар закінчується
Код товару: 26461
945 грн.
Товар закінчується
Код товару: 28470
5 499 грн.
Немає на складі
Код товару: 25526
783 грн.
Немає на складі
Код товару: 18718
783 грн.
Немає на складі
Код товару: 18719
651 грн.
Немає на складі
Код товару: 17381
1 269 грн.
Немає на складі
Код товару: 21378
871 грн.
Немає на складі
Код товару: 17382
1 грн.
Немає на складі
Код товару: 15104

Електричні побутові і напівпрофесійні кавомолки

КофемолкиЕлектричні кавомолки дозволяють за лічені секунди впоратися з помелом зернової кави, але далеко не всі з них здатні задовольнити потреби найвибагливішого цінувача пахучого напою. Важливо знати, що електричні помічниці прийнято підрозділяти по типу подрібнення на роторні та жорнові.

Види електричних кавомолок

Ножові кавомолки

Роторні (вони ж ножові) кавомолки за своєю будовою нагадують блендер – швидко рухаючийся гострий ніж багаторазово розрізає зернятка, перетворюючи їх у крупинки. Принцип роботи роторної кавомолки простий – Чим довше ножові кавомолки подрібнюють боби, тим дрібніше виходить кінцевий продукт. Але, на жаль, у такому млині складно отримати однорідні крупинки – більш великі частинки виявляються поблизу стінок, куди не дістає рухаючийся ніж. З цієї ж причини купувати ножову мельницю не має сенсу, якщо планується готувати каву східним методом в джезві.

При виборі ножового приладу необхідно звернути увагу на матеріал і форму ножів. Якщо вони прямі і одинарні, то вміст ємності не буде перемішуватися, а значить, крупинки вийдуть різного розміру і форми. Вигнуті деталі допомагають змішати продукт, а подвійні ножі захоплюють більше бобів і працюють швидше.

Для тих, хто часто використовує прилад за прямим призначенням, випускають кавомолки зі знімними чашами – їх зручно мити і сушити. Міцніше всього сталева чаша, також її перевага в тому, що сталь не вбирає запахи і не псує цінний продукт сторонніми ароматами. Щоб полегшити процес перемішування кави, придумали похилі чаші – вважається, що в них виходять більш рівномірні частинки.

Купить кофемолкуЗ приємних дрібниць, якими виробники постачають свою продукцію, можна назвати фіксуючу кнопку живлення, дозатор, захист від перегріву, таймер, блокування кришки від випадкового відкривання в процесі роботи.

Істотний недолік роторних приладів у тому, що у них один відсік. Таким чином, в одній ємності виявляється і подрібнений продукт, і те, що виявилося не під силу гострим ножам. Цю проблему вже вирішили деякі виробники, випустивши на ринок пристрої з ємністю для меленої кави, але поки це скоріше рідкість, ніж правило.

Жорнові кавомолки

Жорнові кавомолки запозичили свій принцип роботи класичних ручних млинів для кави. Спочатку ці прилади випускали тільки для професійного використання, але зараз у продажу багато моделей, розрахованих на тих, хто любить балувати себе домашніми кавовими церемоніями.

Жорнові електричні кофемолки складаються з двох ємностей – в одну з них засинають зерна, а в іншу потрапляє готовий продукт. Завдяки продуманому механізму у відсік для меленої кави потрапляють тільки частки, розмір яких відповідає очікуваному.

Шлях зерен з одного контейнера в інший лежить між жорнами, які можуть бути циліндричними або конічними. Жорна ретельно перетирають боби, працюючи подібно придуманому багато століть тому млині. Якість кофемолок цього виду визначає тип жорен і матеріал, з якого вони виготовлені.

Плоскопаралелні жорна схожі на дві шайби, прилеглі одна до одної. Зерно розтирається між ними до тих пір, поки частки не стають за розміром менше, ніж відстань між шайбами.

Кофемолки delonghiКонічний механізм влаштований трохи інакше – це два конуса, один з яких розташований всередині іншого, при цьому зовнішня деталь знаходиться в нерухомому стані, а внутрішній конус обертається. Такий пристрій працює повільніше, менше нагрівається, а значить, і мелена кава не буде схильна до ризику пригорання в момент подрібнення.

Цінна перевага роторних кофемолок – це можливість регулювання помолу, вона здійснюється шляхом зменшення відстані між жорнами. Сучасні електричні помічниці оснащують різними «фішками», які полегшують роботу. До додаткових функцій можна віднести дозатор за обсягом чашки, встановлення ступеня помолу за способом приготування кави, автоматичне відключення при засміченні, вентилятор охолодження, застережливий від небезпечного перегріву ніжного продукту.

Недолік у жернових кофемолок, мабуть, тільки один – більш висока вартість в порівнянні з роторними, але ціна в даному випадку цілком виправдана, тому не варто економити на якості і смаку кави. Більше того – настійно рекомендується віддавати перевагу більш дорогим млинам з конічними жорнами.

Інтернет-магазин - «Центуріон» пропонує купити кавомолку Delongi (Делонгі) або ынших відомих світових виробників як для побутового так і для напівпрофесійного призначення, це такі бренди як: Delonghi, Redmond, Gorenje.

Виробники