Інтернет-магазин CENTUR
  • 0 800 307 999
    Дзвінки безкоштовні
    ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42

Величезне значення для ефективної роботи Бару, Кафе або Ресторану є правильний підбір Барного Обладнання.

Центральне місце для організації робочого місця бармена має Станція Бармена або Барна Станція.

Барну Станцію Ви зможете підібрати з наявних у нас стандартних моделей Станцій Бармена, або замовити для виготовлення повністю індивідуальну модель, за Вашими індивідуальними вимогами або кресленнями відповідно до розмірів і профілю Вашого Бару.

Далі робоче місце бармена комплектується стандартним Барним Обладнанням, відповідно до профілю Бару, закрема:

Для варіння Кави необхідна Кавоварка - основа основ будь-якої Кав'ярні. Традиційно кращими Кавоварками Еспресо (Кофеварки Еспресо), також Професійними Кавовими Машинами - вважаються італійські моделі, що цілком природно - хто ж краще винахідників цього способу приготування кави знає, якими повинні бути Кавоварки Еспресо?

Кращими Кавоварками "Кави на піску" ("Кава по-турецьки") - є турецькі або українські моделі.

Також у нас Ви зможете підібрати більш економні моделі Кавоварок для невеликих Кав'ярень або Офісів - Кавоварки-Кип'ятильники або Кавоварки крапельного типу.

Кавомолка визначає якість помелу, а, відповідно, і смак кави. Високоякісні Побутові Кавомолки, Напівпрофесійні Кавомолки  і Професійні Кавомолки Ви також можете знайти у нашому інтернет-магазині.

Продукція, яку виробляють Соковитискач (Соковижималка), Сокоохолоджувач і Гранітор - це Справжній Природній Сік. Той самий, що збагатить необхідними вітамінами організм і який ллється аж ніяк не з пластикового пакета - він ллється з свіжих і живих фруктів і овочів. Mода на здоровий спосіб життя, а значить, і на свіжовичавлені соки поступово стає звичкою.

Для приготування різноманітних коктейлів потрібні Міксери для Коктелів, Блендери, Барні комбайни.

Міксери для Коктелів, або Молочні Міксери популярні для змішування напоїв через їх швидкість і по-причині того, що вони залишають руки вільними.

Не тільки в спекотний літній день, а й цілий рік Льодогенератори і Льодокришителі будуть надавати свіжість Вашим напоям.

Виробники