Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
  • 0 800 307 999
    Дзвінки безкоштовні
    ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42

Комплекти шкільних меблів

Можлива електронна оплата:
  
  
  
Можливий колір ДСП : бук, вишня. Можливий колір каркасу : салатовий(RAL6018) або сірий(RAL7035); *чорний(RAL9005) від 15 штук.
1 713 грн.
Немає на складі
Код товару: 19145

Не встигаємо ми й оком моргнути, як наші шибеники опиняються за партами. І, звичайно, нам хотілося б, щоб меблі, за які сідають наші діти, служила їм на користь, а не на шкоду. Адже недарма стільки уваги приділяється правильній поставі під час сидіння, постановці хребта, посадці голови. У дитячому віці дуже легко придбати викривлення хребта і короткозорість. У тому числі - і за незручною партою. Але шкільні меблі включають ще безліч предметів - вчительські та демонстраційні столи, шафи та стелажі, дошки, стільці ... Поговоримо про їх вибір.
Парта та учнівський стілець - основні меблі для школи

Під час уроку незміцнілий організм дитини відчуває постійне статичне навантаження, оскільки йому доводиться зберігати нерухому позу, що маленьким дітям не властиве. Навантаження різко збільшується, якщо шкільні меблі влаштовані неправильно. Крім того, вона зростає також, якщо парти не відповідають за розмірами пропорціям статури дитини. Тому парти і стільці для них поділяють на групи за віковими категоріями учнів. Неправильно підібрані меблі не тільки призводять до згаданих вище короткозорості і сколіозу, але також спричиняють відтік крові від головного мозку. В результаті того, що мозок перестає достатньою мірою насичуватися киснем, в учня погіршується пам'ять, знижується увага. Гарних оцінок в цьому випадку чекати не доводиться.

До речі сказати, правильна постава за партою зовсім не означає пряму, як штик, спину. Шкільні меблі повинні сприяти тому, щоб хребет при сидінні зберігав свої природні вигини. Тому спинка стільця повинна бути виконана з деяким нахилом. Похилою виконується і стільниця парти. Особливо важливо дотримуватися цих правил в початкових класах. Старшокласникам зручніше сидіти вже за рівними столами на звичайних стільцях.

Все це необхідно враховувати при комплектації школи партами та стільцями. Кількість комплектів шкільних меблів відповідних вікових (ростових) груп має відповідати фактичній кількості дітей таких груп. Якщо цю умову виконати складно, виходом будуть парти, регульовані по висоті. Хоча вони коштують дорожче звичайних, але дозволяють економити гроші, тому що дозволяють уникнути перекомплектації школи звичайними партами різних розмірів.

Існує два основних види конструкції парт. Перший являє собою раму, жорстко об'єднуючу стільницю і сидіння. Такі шкільні меблі в основному призначені для першокласників, оскільки тут під середнє зростання і пропорції дитини підігнані не тільки висота горизонтальних поверхонь, але і оптимальна відстань від спинки стільця до краю столу. Другий варіант - для дітей більш дорослих - являє собою роздільні парту (стіл) і стільці.

Раніше такі шкільні меблі виготовляли з дерева. В даний час рама зварюється з металевого квадрата і забарвлюється; горизонтальні площини виконуються з ДСП. Дуже важливо, щоб матеріали парт мали гігієнічні сертифікати відповідності - адже це гарантує безпеку дітей з точки зору попадання в їх організм шкідливих речовин. Краї всіх поверхонь повинні бути заокруглені; самі поверхні повинні бути гладкими. Не можна допускати, щоб в конструкції парти були елементи, про які непосидючий малюк зміг би вдаритися або поранитися.

Раніше парти фарбували в чорний колір. Тепер це визнано ергономічним: чорний пригнічує свідомість дитини і поглинає світло. Правда, в білий колір шкільні меблі також фарбувати не можна: тоді освітлення виявиться занадто яскравим, а це негативно позначиться на зорі учнів. З цієї ж причини поверхня парти повинна бути матовою, але ні в якому разі не глянсовою. Тут оптимальні нейтральні світлі тони.

Нарешті, шкільні меблі повинні володіти винесеною в заголовок статті міцністю - як збірки, так і самих матеріалів. Адже дітей практично неможливо навчити по-справжньому дбайливо поводитися з оточуючими їх предметами - енергія б'є через край. Тому виробники якісних меблів для школи ніколи не економлять на надійності та міцності матеріалів. А якість зварювання та складання багаторазово контролюється на стійкість до підвищених навантажень. Тільки такі парти прослужать в школі довгі роки, незважаючи на те, що покоління за поколінням учні будуть стрибати по них і намагатися вирізати свої імена на стільницях.

Виробники