Інтернет-магазин CENTUR
  • 0 800 307 999
    Дзвінки безкоштовні
    ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42
Вибір шкільних меблів є складним процесом, який вимагає від керівництва школи максимум уважності та відповідальності, а також скрупульозного ставлення до деталей. Адже для того, щоб грамотно підібрати меблі для школи, необхідно врахувати всі найдрібніші нюанси, вимоги батьків учнів, особливості спрямування навчального процесу, природно, подбати про зручні і комфортні умови навчання для самих школярів. Адже кожен клас облаштовується згідно родом занять, які будуть в ньому проходити, освітленню і розміру приміщення, а також віковій групі учнів.

Звичайно ж, одним з найважливіших параметрів є відповідність шкільних меблів стандартам якості і вимогам шкільної гігієни. Велике значення має матеріал, з якого зроблені учнівські столи, парти та стільці. Підбираючи меблі для навчального закладу, потрібно впевнитися, що використовуються в її виготовленні матеріали екологічно чисті. Дерев'яні елементи предметів шкільних меблів покриваються спеціальним лаком, а металевий каркас безпечною фарбою, яка не виділяє шкідливі випари навіть на прямих сонячних променях. Адже Ваш навчальний заклад несе відповідальність не тільки за здоров'я учнів, а й за вчителів.

Також облаштовуючи класи навчального закладу, необхідно звернути особливу увагу на правильне співвідношення висоти столу або парти для школи з висотою шкільних стільців. Також велику роль у формуванні красивої постави дитини відіграє правильний нахил стільниці парти. Адже під час занять учень знаходиться в статичній позі, а хребет піддається тривалому навантаженню. Правильна, ергономічна конструкція шкільних меблів дасть можливість прийняти більш зручну позу і зніме напругу з хребта. Особливо зручні для цього сучасні моделі, які регулюються по висоті і нахилу. Завдяки такій конструкції можна відрегулювати парту або стіл під будь-який вік і анатомічні особливості тіла дитини.

Придбання якісних, міцних шкільних меблів позбавить вас від багатьох подальших турбот і зайвих витрат. Адже дуже часто не якісні дешеві шкільні предмети меблів мають досить жалюгідний вигляд, хоча термін закінчення експлуатації ще не настав. Якість основних матеріалів і правильна збірка є гарантом довговічності шкільних меблів. До того ж, необхідно обов'язково враховувати непосидючість маленьких вихованців школи, адже найчастіше шкільні столи і стільці задіюються в самих рухливих дитячих іграх. З цієї ж причини шкільні меблі, в більшості випадків, проводиться із згладженими кутами, щоб уникнути травм і ударів, а гладка поверхня вбереже від саден і затягувань. Сучасні шкільні меблі мають універсальні конструкції, завдяки яким їх можна легко регулювати, переносити, складати. Це значно полегшує регулярний процес необхідного прибирання в приміщеннях і догляд за самими меблями.

Виробники