Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
  • 0 800 307 999
    Дзвінки безкоштовні
    ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42

Меблі-дивани наповнять кімнату вишуканою м’якістю

Меблі дивани

Як не дивно, але саме диван є завжди помітною та незамінною мебелю, яка додає особливого затишку та зручності будь-якої кімнати. Крім того, такі м’які меблі не залежно від своїх розмірів, форми та дизайну створюють у людей відчуття надійності та гостинності, що тим самим одразу сприяють налаштуванню  на відкритість, легкість у розмові чи то у власному домі, чи на прийомі клієнтів. Диван як одна з головних м’яких меблів кімнати створює, і водночас доповнює основний акцент інтер’єру, відображає його кольорову палітру. В залежності від ваших вподобань, можна знайти найрізноманітніші варіанти диванів, починаючи від стандартних елегантних класичних, і до ефектних сучасних. Знайти м’які меблі дивани у Львові ви можете  в інтернет-магазині «Centurion», де представлений цікавий та ексклюзивний багатий асортимент. 

Львівські меблі-дивани від магазину "Центуріон"
Львівські меблі-дивани в інтернет-магазині "Центуріон" відзначаються не тільки своєю різноманітністю варіантів, а й відмінною якістю та функціональністю. Адже важливо, щоб диван став не тільки окрасою інтер’єру вашої кімнати, підкреслив стиль життя, а  також зміг стати корисним. Якщо ви обираєте м’які меблі, наприклад, для вітальні, тоді вам необхідно подумати як про вигляд та форму, так і про можливі трансформації продукції. Для вас буде виграшним  варіантом  диван з  міцним коробом для зберігання речей, легким у використанні механізмом розкладання, щоб ви змогли використати його як ліжко для гостей. Знайти таку м’яку мебель стане для вас легким завдання, якщо ви завітаєте на сайт інтернет-магазину «Centurion», де для кожної моделі дивану вказані всі можливі його функції та властивості.
Щоб вам було зручно вибирати дизайн, та звіряти параметри, які найбільше вам підходять, до меблів диванів зроблене фото. Кожне з яких наочно показує практично всі  можливі трансформації м’якої мебелі. Важливо, щоб ви зробили виміри свої кімнати, бо диван у розгорнутому вигляді потребуватиме значно більше місця.  Тоді знаючи скільки вона має квадратних метрів, вам стане простіше визначитися з покупкою дивана, і не боятися небажаних незручностей. А завдяки наявних фото каталогу продукції ви можете переглядати все, що є на сайті інтернет-магазину в будь-який час, і процес пошуку бажаного, та його купівлі буде максимально практичним та швидким. 

Правила догляду за м'якими меблями та диванами:

М’які меблі (дивани), безперечно, розкішна річ, і щоб зберігати їх у найкращому вигляді потрібний відповідний та ретельний догляд. Основними вимогами може бути періодичне вологе прибирання із засобами для м’яких меблів. Головне проводити це акуратно і не перестаратись. Хоч матеріал диванів високоякісний та міцний, все ж бути обережним не завадить. Також потрібно враховувати, з чого виготовлена оббивка. Вона може бути зроблена з тканини чи шкіри, або його замінника, тому і догляд повинен відрізнятись. Не забувайте стежити за чистотою вашого дивана, і він залишатиметься гарним та яскравим  дуже довго.