КАВОВІ АПАРАТИ ПОБУТОВІ

КАВОВІ АПАРАТИ ПОБУТОВІ

Як вибрати кавоварку? Купити побутову кавоварку.

Важко собі уявити ранок, який починається без чашечки дивовижної кави! В нинішній час кавоварка на кухні вже не вважається великою розкішшю. Якщо Ви ще не встигли придбати це диво техніки, але хочете купити кавоварку у Львові за доступною ціною, пропонуємо першокласні послуги інтернет-магазину CENTUR. Ми предосталяємо величезний вибір кавоварок для найвибагливіших покупців.

 

Кавоварки для дому

Як вибрати кавоварку для дому? Свій вибір треба робити на підставі власних смакових переваг і брати до уваги виробників якісної техніки, товар яких перевірений не одним поколінням і заслужив довіру.

Перш ніж купувати кавоварки для дому, слід уважно рогзлянути різні типи апаратів, які існують в наш час. Виробники різних компаній пропонують декілька типів кавоварок, починаючи зовсім простими. Але фактом залишається те, що навіть якщо застосовувати один і той же вид кави, але при цьому для готування використовувати різні пристрої для приготування, то смак, колір, і навіть консистенція отриманого напою будуть абсолютно різними. Для кожного виду кавоварок слід підібрати певний вид помелу кави. Давайте докладніше розглянемо типи кавоварок, які пропонують нам виробники.

 

Типи кавоварок:

  1. Крапельні або фільтраційні кавоварки мають підставку з підігрівом і скляну або пластмасову ємність. Форму судини можна вибирати на свій розсуд – це ніяк не позначиться на функціях кавоварки і якості приготованої кави; 
  2. Капсульні кавоварки відносяться до ряду найпростіших і найбільш дешевих моделей. Різновидів таких апаратів безліч. Найбільш зручні з них спрощують процес приготування кави до мінімальних зусиль з боку користувача. Капсульна кавоварка схожа на звичайний чайник, який застосовують для приготування чаю з однією лише різницею, що для кави використовують жароміцне, теплозберігаюче скло з пресом (поршнем), і металевим сітчастим фільтром. Для приготування напою досить лише покласти капсулу в спеціально відведений відсік, натиснути кнопку або важіль, щоб гаряча вода під тиском пройшла через капсулу меленої кави і наповнила чашку. Перевагою даної кавоварки є її невисока ціна, простота у використанні і те, що машина повністю не залежить від електрики; Недоліком є необхідність придбання капсул кави і маленька потужність апарату. Оцінка смакових якостей приготовленого напою залежить виключно від споживачів.
  3. Парові або гейзерні кавоварки фахівці відносять до професійних кофемашин. Вони здатні приготувати каву за декілька хвилин. Парові кавоварки бувають електричні і без вбудованого нагрівача. В останньому випадку потрібно заварювати каву на плиті. Сама кавоварка складається з двох відділень, які поділяються спеціальним фільтром. У нижній відсік заливають воду, а фільтр наповнюють меленою кавою. Коли вода закипає, то піднімається вгору, проходить через фільтр і збирається у верхньому відділі. При покупці кави для цієї кавоварки слід звернути увагу на ступінь його помелу. Занадто дрібна або порошкоподібна кава буде забивати фільтр кавоварки. Є моделі кавоварок такого типу, які заварюють каву завдяки пару. Він проходить через шар кави в фільтрі, потім осідає і конденсується у верхньому контейнері. При виборі кавоварки необхідно звернути увагу на її обсяг. Від нього буде залежати кількість чашок кави, який Ви зможете приготувати. Варто взяти до уваги, що італійці п'ють каву з маленьких чашок, тому уважно вивчайте інструкцію італійських виробників. Потужність гейзерної кавоварки залежить від об'єму приладу - чим він більший, тим потужніше кавоварка. У середньому потужність становить від 450 Вт до 1000 Вт.
  4. Ріжкові кавоварки еспресо — це професійний апарат для створення найсмічнішої кави або капучіно з відмінною пінкою. Кава в таких машинах готується з мелених зерен під високим тиском пари. В сучасні ріжкові кавоварки входить помпа, тиск якої приблизно 15 бар, бойлер, а також металеві або пластмасові ріжки, які використовуються замість фільтрів-сіточок. Каву засипають у ріжок і щільно утрамбовують товкачем. До таких моделей кавоварок зазвичай докладають насадки для приготування капуччино - так звані капуччинаторы. Це трубочка з насадкою, яка опускається в склянку з молоком і через неї під тиском проходить пар. Таким чином, з'являється піна.

 

  • В залежності від функціональних параметрів кавоварок, можливо регулювання багатьох умов приготування напою, починаючи зі ступеня помелу зерен і фортеці одержуваної кави, і закінчуючи регулюванням температури напою.
  • Автоматична кофемашина готує еспрессо всього лише за 30 секунд і як результат - Ви заощаджуєте і свій час, і зусилля.
  • Якщо Ви вже вирішили купити кавоварку, варто придбати тільки якісний апарат. А це означає, що треба звернутися до інтернет-магазину «CENTUR».