пн-пт з 9:00 до 21:00
Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
  • 0 800 307 999
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42

Матраци дитячі

Можлива електронна оплата:
  
  
  
1 729 грн.
Немає на складі
Код товару: 10003
1 957 грн.
Немає на складі
Код товару: 10018
1 976 грн.
Немає на складі
Код товару: 10016
2 356 грн.
Немає на складі
Код товару: 10017

Ортопедичні матраци для дітей

Після народження дитини з'являється дуже багато турбот, основна з них - це організація спального місця для крихти, так як, в перші місяці свого життя діти найбільше часу проводять в ліжечку - сплять. Особливо важливим є той факт, що батьки мало уваги приділяють важливості вибору матраца для новонародженого. Адже, в перші дні, стільки багато турбот, потрібно встигнути все підготувати до появи в будинку малюка. І матрац для дитини купується між усім іншим, особливо не замислюючись над важливістю вибору матраца для наймолодшого члена сім'ї.

Вибір дитячого ортопедичного матраца,

Вибираючи матрац для дитини, потрібно враховувати безліч факторів: 

  По-перше, потрібно звернути увагу на якість матеріалів, з яких виготовлений матрац. Матеріали не повинні викликати жодних сумнівів, ви повинні бути впевнені в тому, що ваша дитина буде спати на матраці з антиалергічних матеріалів, які не викличуть небажаних наслідків.
  По-друге, звертайте увагу на жорсткість дитячого матраца. Матрац для дитини повинен бути максимально жорстким. Адже, як відомо, хребет дитини дуже чутливий до зовнішніх впливів (дітки не вміють тримати спинку, сидіти), тому, що їх м'язи ще не достатньо розвинені. Тому не рекомендується спати на м'яких матрацах, так як вони можуть спричинити за собою викривлення хребта малюка.

Чохол для дитячого матрацу

Чохол - це важлива складова будь-якого матраца, особливо дитячого. Дитина проводить у ліжку дуже багато часу, і буває так, що чохли іноді брудняться. Тому бажано, щоб матрац був зі знімним чохлом, який можна з легкістю зняти і випрати, а після прання цей чохол повинен не втратити свої властивості і первинні розміри, щоб його можна було одягнути назад на матрац для дитини.

Крім того, потрібно звернути увагу на матеріал з якого виготовлений чохол.

Виробники