Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
  • 0 800 307 999
    Дзвінки безкоштовні
    ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42
Можлива електронна оплата:
  
  
  

Плануючи придбати меблі для сучасного кабінету керівника, багато клієнтів роблять упор на іміджеву складову інтер'єру, покликаного бути елегантним і вселяти впевненість у стабільному положенні фірми. Втілення такої ідеї здійснюється за допомогою дорогих матеріалів і гармонійного, стриманого дизайну. Для цього ми пропонуємо нашим покупцям сучасні моделі офісних меблів, виготовлені з використанням натурального шпону, масиву деревини, високоміцних дизайнерських пластиків та інших якісних матеріалів.

Ми пропонуємо широкий вибір меблів для робочих кабінетів керівника виконаних у різних стилях: від консервативної класики до вишуканого мінімалізму. Глибокі природні тони, високоміцні покриття, стильна фурнітура та різноманітність комплектацій - ось основні переваги якісних виробів європейських брендів.
З чого складається типовий комплект меблів в кабінет керівника

Ергономічний зручний робочий стіл і відповідне комфортабельне крісло - це основна і найважливіша частина комплексу, без якої не обходиться жоден кабінет керівника. Набір додаткових предметів меблів може варіюватися залежно від конкретного приміщення і його особливостей. Найчастіше в офіс директора, кабінет керівника підприємства або організації, встановлюють шафи або стелажі для паперів, briefing-приставки, конференц-столи та стільці для нарад і переговорів, тумби під оргтехніку.

Виробники