Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
  • 0 800 307 999
    Дзвінки безкоштовні
    ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42
Можлива електронна оплата:
  
  
  
Дизайнери спеціально для офісу придумують меблі, які робили б приміщення діловим. Основні функції офісних меблів полягають в тому, щоб зробити економним робочий простір, функціональність і місткість. Офісні меблі є обличчям компанії і говорять про її серйозності. Найважливішим для компанії є правильно обладнане робоче місце. В даний час твір офісних меблів схоже на дизайнерське мистецтво.

Меблі для офісу обов'язково повинні додавати престиж компанії і допомогти працівникам працювати з клієнтами. Вибираючи офісні меблі необхідно враховувати такі аспекти, як імідж компанії, так і технічну характеристику меблів. Офісні меблі представлені у величезному виборі, кольори є від світлого відтінку до темного. Світлий тон меблів сприяє заспокоєнню, розслабленню, а яскравий тон допомагає відчувати себе затишно і комфортно. Стільці, дивани, столи, виконані в незвичайному стилі, допомагають у прийнятті сміливих рішень. Для офісу зазвичай вибирають стільці, які регулюються по висоті і також мають відкидну спинку.

Необхідно, щоб такі стільці мали ще й коліщатка, це робить меблі більш практичними і функціональними.

Шафи і стелажні полиці в офісі призначені для зберігання важливих документів, іншої інформації і предметів для офісу, тому вони повинні бути компактними, і займати якомога менше місця. Дизайнери спеціально для офісів розробляють малогабаритні меблі. Для співробітників компанії необхідними є такі види меблів, як тумбочки. У них зберігаються різні дрібниці, а іноді й ділові папери і різна документація.

Комп'ютерні столи повинні бути з різними відсіками, призначеними для клавіатури і системного блоку. Виробництво меблів для офісів здійснюється з таких матеріалів, як ДСП, скло, пластик або натуральне дерево. В основному найчастіше офісні меблі роблять з ДСП, так він є практичним і не дорогим матеріалом. Його зазвичай поєднують з такими міцними покриттями, як мелоніна або ламінат. Ніколи керівники не замовляють собі офісні меблі з натурального дерева. Офісні меблі повинна підбиратися для кожного працівника, і залежно від цього трансформуватися. За допомогою цієї якості офісні меблі в компанії створюють приємну психологічну обстановку, що сприяє хорошій працездатності. Сучасні офісні меблі не тільки дуже практичні і багатофункціональні, але це ще й витвір мистецтва!

 

Виробники